Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy írjak rá MEGINT? (Story...

Hogy írjak rá MEGINT? (Story lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy emberke,akire régebben ráírtam,akkor vettem a bátorságot. Az utolsó az,hogy írtam Neki egy hosszúú szöveget,amit leláttamozott,de nem írt rá semmit. Ilyenre már volt példa az előző kezdeményezésemnél is,viszont ezekre azért nem reagál,mert screeneli magának,hogy megmaradjon mit írtam neki. Azt mondta azért,mert jól esik neki. Viszont megint itt le vagyok ragadva. Láttamozta,és kb.2 napja nem beszéltem vele. Megint rá akarok írni,csak nem tudom,hogy mivel. A szia,hogy vagy még nem játsszik,mert azért neki elég sok barátja van,ilyenre lehet vissza sem írna. Ötletetek van esetleg? :o

2020. jún. 14. 20:01
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ne írj neki. Nagyon úgy tűnik számomra hogy csak magadat égeted ezzel.
2020. jún. 14. 20:06
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,ebben lehet valami. Lehet hanyagolom akkor. Köszönöm a válaszod!
2020. jún. 14. 20:08
 3/6 anonim válasza:
Szerintem se írj. Nagy valószínűséggel nem érdekled.
2020. jún. 14. 20:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés!:) Köszönöm a válaszod!!
2020. jún. 14. 20:30
 5/6 anonim válasza:
Ennyi a kapcsolat, hogy a leveledre nyom egy mentést, és küld egy pipát, hogy látta? Óriási. Hát ez tárgynak néz téged. Te vagy a tv, lement a műsor és nyom egy gombot, hogy kikapcsolj.
2020. jún. 14. 21:48
 6/6 anonim válasza:
Semmi féle képpen ne írj neki, bocs, hogy így fogalmazok de le se sz@r
2020. jún. 14. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!