Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megint kérdezzem meg? Írjak neki?

Megint kérdezzem meg? Írjak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik oszt.társam kint van Angliában és megkértem,hogy küldjön nekem pár bélyeget! Persze adtam neki pénzt rá,csokit is amivel megköszöntem neki előre...na most ő június elején ment ki,és anno megkértem arra,hogy július elején küldje nekem majd el legyen szíves a bélyegeket,mert július végén szükségem lenne rájuk levelezés céljából... írtam neki,azt írta,hogy még nem járt a városban... na most szerintem tuti járt,mert tölt fel képeket Instára ahol látom... nem azzal van baj,hogy nem veszi meg(mondjuk azzal is),de legalább őszinte lenne... egyrészt megígérte,másrészt azért csak odaadtam neki 5 ezret...Írtam már neki vagy 3x,de ugyan az lett lefutva...írjak neki megint?


2017. júl. 24. 15:59
 1/4 I noor Y ***** válasza:
Jol atb..zott
2017. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ird neki azt hogy:láttam az instán hogy milyen szép helyeken jártál..

Mikor tudod küldeni a bélyegeket amire a pénzt adtam..?

2017. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy ha nem küldi,akkor kamatostul fizeti vissza azt az 5ezret xD Vagy amit az előző írt
2017. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2017. júl. 24. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!