Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Pécsen élők, van kedvetek...

Pécsen élők, van kedvetek ismerkedni egy nem pécsivel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy tűnik(legalábbis eddig), hogy tanulmányaim miatt ősszel lefogok költözni Pécsre, és addig nem bánnám, ha sikerülne megismernem egy-két személyt, aki ismeri Pécs legismertebb nevezetességeit, helyeit, kajáldáit stb..:) [26/F]

2020. jún. 15. 08:25
 1/7 anonim válasza:

Hamar meg fogod ismerni ne félj. Nem olyan kis város,de az ilyen helyek főként a belvárosban vannak ami viszont nem nagy. A Meszes nevű városrészt kerüld el a többi tűrhető,élhető. Sajnos amúgy halott a város így egy kicsit uncsi lesz ott az életed,de ki fogod bírni :)

Sok sikert a tanulmányokhoz!

2020. jún. 15. 08:36
 2/7 A kérdező kommentje:
A fenébe. Azt hittem egy csöppet mozgalmasabb az élet ott,mint itt a szülővárosomban, leszámítva persze a belvárost. Távolról nagyjából megérzem, hogy milyen helyeket kell kerülni, ezzel nincs gond, köszi az infót. :)
2020. jún. 15. 09:13
 3/7 anonim válasza:
Ha szeretsz kirándulni akkor viszont nyert ügyed van :) Gyönyörű és sokrétű a környék!!
2020. jún. 15. 09:27
 4/7 anonim válasza:
Az első válaszolóval ellentétben én nagyon szeretek Pécsen lenni és egyáltalán nem gondolnám, hogy egy halott város, ami nagy nehezen valahogy kibírható, amíg ott tanulsz.
2020. jún. 17. 10:38
 5/7 anonim válasza:
Szia, én szívesen körbevezetlek majd :D 21/L
2020. jún. 18. 14:06
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia.


Rendben. De ahhoz meg is kéne bíznom benned, nehogy egy olyan helyre vezess, ahonnan nincs visszatérés. :D


Viccet félretéve, mióta élsz Pécsen?

2020. jún. 18. 18:37
 7/7 anonim válasza:
Írok priviben :)
2020. jún. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!