Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szereti az elhagyatott, és pont ezért izgalmas helyeket, és szívesen járna ilyen helyekre hobbi szinten?

Figyelt kérdés
Gondolok itt régi épületekre, laktanyákra, és hasonló helyekre, ahol régen emberek éltek, mára viszont teljesen üresen állnak. Van itt olyan lány, akit érdekelnek az ilyenek, és szabadidejében szívesen látogatna el ezekre a helyekre?

2020. jún. 21. 13:43
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim válasza:

Igen engem is érdekelne :-)

Tudsz ilyen helyeket?

2020. jún. 21. 18:11
 12/58 anonim válasza:

Én is fiú vagyok, de szeretek ilyen helyekre járni, még sok olyan hely van, ahová elmennék!

Akár lehetne szervezni az itteni jelentkezőkkel együtt egy csoportos "kalandtúrát"!

Így már nem is lenne olyan veszélyes sem. 😉

2020. jún. 21. 21:23
 13/58 anonim válasza:
Ez jó ötlet
2020. jún. 21. 22:22
 14/58 anonim válasza:

Fotozas abandoned, urban decay kategoriakban tok jo, bar egyedul szoktak.

Randi idegennel talan focim-sztori masnap.

2020. jún. 22. 01:09
 15/58 A kérdező kommentje:

Nem akarok megölni/bántani senkit, úgyhogy aki ilyen jellegű választ írt, az megnyugodhat. 😃


Természetesen én sem úgy gondoltam, hogy már holnap mehetünk is valahova, én sem szeretnék számomra teljesen ismeretlen emberekkel elmenni bárhova, mert mi van, ha pont ti vagytok azok, akiktől tartani kellene? 🤔


A csoportos bejárásos dolog sem rossz ötlet, mert így tényleg kisebb az esély arra, hogy bármi is történjen, akár csak figyelmetlenség miatt is.

2020. jún. 22. 05:46
 16/58 anonim válasza:

Ha tényleg elmentek ilyen helyre és nem csak azért van ez a kérdés mert dugni akartok akkor én simán benne vagyok :D

21f

2020. jún. 22. 18:06
 17/58 anonim válasza:

Remek nyári kaland! Van aki tényleg el is jönne velem? Tavaly barátokkal tervben volt, de sajnos kinaradt, most itt a nyár :) Merre mennétek, milyen helyeket ismertek?


20L

2020. jún. 22. 19:05
 18/58 anonim válasza:

Halál komolyan mondom,hogy alakítsunk egy csoportot az itt jelentkezőkből és hozzunk össze egy ilyen

Akár vidéki elhagyatott falukba is elmehetünk ha 1 vagy 2 embernek van jogsija

2020. jún. 22. 19:08
 19/58 anonim válasza:

Jaja. Néha egy-egy lelkes ember feldobja a gyakoris találkozó otletét, ami különösen a felnőtt kategóriában vicces, ahogy ott oltják egymást az emberek :D

De itt szerintem totál valid. Csak itt nehéz csoportosan szervezni. Meg gondolom, sokfelé lakunk.

2020. jún. 22. 19:13
 20/58 anonim válasza:

Nem, nem a dugásról szólna, 16-os! Legalábbis részemről nem. 😃

Szóval, akkor mi lesz? Lassan, de talán kezd összeállni valami?

2020. jún. 22. 19:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!