Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szereti az elhagyatott, és pont ezért izgalmas helyeket, és szívesen járna ilyen helyekre hobbi szinten?

Figyelt kérdés
Gondolok itt régi épületekre, laktanyákra, és hasonló helyekre, ahol régen emberek éltek, mára viszont teljesen üresen állnak. Van itt olyan lány, akit érdekelnek az ilyenek, és szabadidejében szívesen látogatna el ezekre a helyekre?

2020. jún. 21. 13:43
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim válasza:
Amúgy mintha Hermione Granger lennél a Harry Potterből, kedves 44-es. 😄
2020. jún. 22. 22:50
 52/58 anonim válasza:
2020. jún. 22. 23:21
 53/58 anonim válasza:

52, ez nagy! :D

Nagyon kellett már ez a kategória.

2020. jún. 22. 23:29
 54/58 A kérdező kommentje:

Te jó ég, mi folyik itt? 😃

Nem, erre tényleg nem számítottam. Jó ötlet lenne ez a csoportos látogatás, de azért nekem is lennének fenntartásaim az egésszel kapcsolatban. Mégiscsak egymás számára teljesen idegen emberekről van szó, akik pont elhagyatott helyekre mennének együtt...

2020. jún. 23. 04:54
 55/58 anonim válasza:

54# Ja, de azért egy-két tök idegen csajjal simán elmennél, mi? :D

Amúgy miért ne? Filmbe illő sztori lenne, reméljük persze nem horrorfilmbe

2020. jún. 23. 11:07
 56/58 A kérdező kommentje:

#55.


Nem, nem úgy gondoltam, hogy ma írnak, és holnap mehetünk is bárhova 😃

Azért én is szeretném tudni kivel mennék ilyen helyre... 😃

2020. jún. 23. 12:12
 57/58 anonim válasza:

"Gondolok itt régi épületekre, laktanyákra, és" piroslámpás negyedekre. Így gondoltad?

Akkor jó, mert én egy naiv, 12 éves tinipuni vagyok, és leghőbb vágyam, hogy elraboljon valaki. Izgalomra vágyom. Ugye annak ez a legjobb módja?


(Az ilyen kérdésekre szoktak ráállni a fakabátok. Hacsak nem egy zsernyák írta ki a kérdést.)

2020. jún. 24. 22:13
 58/58 A kérdező kommentje:
Persze, és épp egy Facebook csoportban tervezzük többedmagammal az ilyeneket. Ahol 20 év feletti lányok is vannak. Pihenj egy kicsit, bármilyen meglepő is, nem mindenkit a rossz szándék vezérel. :)
2020. jún. 25. 04:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!