Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol lehet tudósokkal/kutatókka...

Hol lehet tudósokkal/kutatókkal/más magas végzettségűekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos én még nem vagyok az, de annyira lenyűgöznek az ilyen emberek, hogy csak ámulok. Valahogy úgy érzem, hogy ezeket az embereket jobban kedvelem. Persze tudom, hogy ők sem egy homogén réteg, van köztük jófej, de van köztük elviselhetetlen alak is. Ismerkedés alatt inkább barátkozást értek, nem szerelmi értelemre gondoltam, ahhoz túl fiatal vagyok. :)

2020. jún. 25. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Lesz idén ősszel is Kutatók Éjszakája - majd regisztrálj be egy csomó rendezvényre, és találkozhatsz kutatókkal.
2020. jún. 25. 21:16
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi, erről én nem is tudtam! Ment a zöld pipa, köszi még egyszer :)
2020. jún. 25. 21:25
 3/21 anonim válasza:

Már sok-sok éve van, én többször dolgoztam az egyik egyetemen a kordinátorcsapatban. Idén nem szeptemberben lesz, hanem majd novemberben.

[link]

2020. jún. 25. 21:53
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi. Pont egy ilyen helyet kerestem, csak nem tudtam, hogy létezik. Bárkit szívesen várnak, azt is, akinek nincs egyetemi végzettsége? (még)
2020. jún. 25. 21:56
 5/21 anonim válasza:
Ez az EU által finanszírozott rendezvény pont a kutatói életpálya népszerűsítéséről szól! Tehát fő célközönség a középiskolások, pályaválasztás előtt álló fiatalok.
2020. jún. 25. 21:59
 6/21 anonim válasza:

Ez csak egy rövid cikk a tavalyiról:

[link]


Megpróbáltam előkeresni a részletes tavalyi programfüzetet, de most nem találom...

2020. jún. 25. 22:01
 7/21 A kérdező kommentje:

Sajnos pályát választani később fogok, mert nagyon elcsesztem az érettségit, de már kinéztem egy egyetemet, csak külföldi és nem ismerem oda még a kritériumokat. Ha nem felelek meg, akkor menni fog az az érettségi másodszorra is, akkor még nem volt célom az életben, most meg már igen.


Na summa: Nem vagyok már középiskolás sajnos.


Köszi a segítséged, valamiért nem enged pontozni téged a rendszer amúgy. Nem értem miért, csak nálad látom ezt.

2020. jún. 25. 22:04
 8/21 anonim válasza:

Mi a határ tudásban/végzettségben, ami fölött már szívesen beszélgetnél?

És hány éves vagy, hogy fiatal a párkapcsolathoz??

2020. jún. 26. 00:42
 9/21 A kérdező kommentje:

Itt igazából bárkivel. Meg nem is nagyon lenne itt értelme határt szabni, itt bárki bármit állíthat magáról.


Ha a koromat leírnám, mindenki meglepődne, úgyhogy nem tenném. Valahol a nem akarok és a túl éretlen vagyok között mozgok inkább, ezért kijavítom magam. Másnak ilyenkor már van kapcsolata, én nem vágyom rá.

2020. jún. 26. 01:02
 10/21 Gymnospermatophyta válasza:

Ha leérettségiztél, gondolom már megvagy 18. Amikor írtad, hogy túl fiatal vagy, sokkal fiatalabbra gondoltam. :)

Egyébként a Kutatók Éjszakája jó ötlet, szoktak hasonló rendezvények lenni egyetemek körül, előadások is szoktak lenni szerintem, mármint úgy egyébként is. ELTE TTK déli épületben van egy múzeum, elmehetsz oda is, neked nem lesz ingyenes szerintem, de ha van épp ott valaki, akkor kezdeményezhetsz beszélgetést. Rengeteg hasonló témájú FB csoport is van. Van egy pár lehetőség... :)

2020. jún. 26. 05:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!