Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt Kpop-os lányok...

Vannak itt Kpop-os lányok akik szívesen beszélgetnének? 21/L

Figyelt kérdés
Elmehetnénk Omonázni is ha úgy van,azt hallottam ott sok jó ázsiai pasi van :D Sajnos a barátnőim nem vevők erre

2020. júl. 5. 20:09
 1/8 anonim válasza:
Mennék csak gondolom egy egy megyében lakunk
2020. júl. 5. 20:17
 2/8 anonim válasza:
Nem*
2020. júl. 5. 20:17
 3/8 anonim válasza:
Csak j-popos van
2020. júl. 5. 22:13
 4/8 anonim válasza:

Én is 21/L vagyok és nagyon szívesen beszélegetek kpopról, vagy akár kdramákról is.


(Viszont őszintén szólva az Omonán bepasizást nem tartom túl jó ötletnek. Az ázsiai pasik, akik odamennek, nagyrészt egyéjszakas kalandot keresnek magyar lányokkal, számomra ez nem opció, én komoly kapcsolatot szeretnék. És habár nagyon bejönnek a távol-keleti fiúk, de nem célom mindenképp ázsiaival összejönni.)

2020. júl. 5. 22:57
 5/8 anonim válasza:

Írj rám, ha gondolod. 😊😁

Az én társaságomban sem vevők erre, nem tudok nagyon az ilyen témákról beszélni senkivel. Ráadásul az Omonát nagyon adnám. 😍

2020. júl. 7. 17:40
 6/8 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek, de nemigazán mennék olyan helyekre.😑
2020. júl. 7. 19:53
 7/8 anonim válasza:

En is szivesen beszelgetek veled. Habar kpop-ot nem hallgtok (kiveve BTS). Illetve kulfoldon lakom igy bulizni se tudok veled menni (es mint az elottem szolok irtak en se ajanlom).


23/L

2020. júl. 8. 05:18
 8/8 anonim válasza:
20 vagyok, de én nem járok bulizni, viszont szívesen beszélgetek. Írj privát üzenetet. A 2. generációs bandákat stannelem, mint pl. az infinite, highlight, shinee stb. :)
2020. júl. 8. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!