Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek ismerkedni...

Van kedve valakinek ismerkedni Kurultájon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van kedve valakinek majd augusztusban Kurultájon ismerkedni? Nem kifejezetten kapcsolatra gondolok, hanem egyszerű ismerkedésre. Barátságokat szeretnék kötni korombeliekel. 17 vagyok.

2020. júl. 16. 05:30
 1/4 anonim válasza:

Köszönöm, hogy megismertetted velem a Krultáj rendezvényeket. Őszíntén megvalva (sajnos) még nem hallottam róla.

Szívesen mennék is... Csak sokat kellene buszozni meg átszállni. ☹

Talán majd 2 év múlva (addigra jogsi is meglesz 😅).

Örvendtem 👋

2020. júl. 16. 07:15
 2/4 anonim válasza:

Szia, nekem van

Egyelőre még nem tudom, hogy jutok le, BP mellett lakom, de jó lenne elmenni :D

2020. júl. 16. 12:21
 3/4 anonim válasza:

Le írok neked pár oldalt ahol ismerkedni lehet: Facebook



Levelezőtárs és beszélgetőpartner kereső oldalak + 7 tanács ...

angolintezet.hu › angol-levelezotars-kereso-oldalak

Angol külföldi levelezőtárs, levelezőpartnert keresek oldalak cikk ... a kommunikációt például a Facebookra vagy bármilyen olyan oldalra, ahol amúgy is sokat vagytok. ... Viszont ezt tényleg csak azért írom, mert más hibát nem találtam benne.

2 alkalommal látogatta már meg ezt az oldalt. Utolsó látogatás ideje: 2020.04.02.


Levelezőtárs kerestetik! zóna · Moly

moly.hu › zonak › levelezotars-kerestetik

Mostanában nehezen találok olyan könyvet, ami igazán leköt. ... olyan levelezőtársat keresek, aki empatikus, és törekszik arra, hogy megértse a másik embert, ...

Hiányzó: ahol ‎| Tartalmaznia kell a következőket: ahol

Mások ezeket keresték még

Levelezőtárs társkeresés

Külföldi levelezőtárs

Társkereső moly

Moly zóna

Anotalk



Levelezőtársat keresek! | nlc

nlc.hu › forum

2006. szept. 7. - Vagy ha valaki tud olyan oldalt, ahol levelezőpartnert (email) találhatok ... keres barátot ezen az oldalon úgy, hogy közben Magyarországon él.

Szórakozni,egyedül,ingyen?


Barátokat keresek - Index Fórum

forum.index.hu › Article › showArticle

Az email címem ahol elérsz : jolifinxxx@gmail.com ... Keresek barátkozás céljából olyan lányt aki lehetőleg Pest vagy közelében lakik és ... Nem levelezőtársat keresek persze most kötöttebbek a dolgok de a jövőre nézve ... kivéve, amikor a megfelelő embereimmel vagyok (nem igen találtam még meg őket, ...

2020. júl. 7. - 30 bejegyzés - ‎22 szerző

2020. júl. 17. 06:27
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, mi lesz abból idén, mert ha a magyarok meg is tartanak valamit, a külföldi vendégek elég nehezkesen fognak ideutazgatni. Sokaknál olyan karantén van, hogy a településhatáron nem léphet ki. De majd elválik...
2020. júl. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!