Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mi az első lépés valaki...

Mi az első lépés valaki megismeréséhez?

Figyelt kérdés

eddig mindig zárkózott és kevésbé társaságot kereső ember voltam, lefoglaltak a hobbijaim és a tanulmányaim is és ezért nem tudtam senkivel se kezdeményezni se lánnyal se fiúval.

úgy érzem ideje barátokat szerezni meg mondták,hogy kell egy kis változás az életembe, mert mindig csak teltek a szürke hétköznapjaim ami eddig nem is zavart igazán.

szerintetek hogy közeledjek máshoz vagy hogy szóljak hozzá?

23/f



2020. júl. 20. 16:16
 1/3 anonim válasza:

Hát először döntsd el hogy hol szeretnél ismerkedni, és kivel. Én azt szoktam mindig mondani hogy neten is lehet ismerkedni, de élőben sokkal több esélyed van még akkor is, ha félénkebb vagy. Szerintem olyanokat keress akiknek hasonló az érdeklődési köre mint neked. Én pl szeretem az animét, a japán kultúrát, jpop, vagy videojátékok mint pl a LoL. Mondocon-on szereztem pár barátot, mert ott mindig van közös téma. :D Pedig alapból visszahúzódó vagyok, azért mégis szeretek elmenni ilyen helyekre.


22L

2020. júl. 20. 17:00
 2/3 anonim válasza:

A beszélgetés. :)

Akkor és ott, arról, ami épp abban a helyzetben aktuális. Aztán ha megvan az összhang, megy tovább szépen a téma.

Érdeklődőnek kell lenni, kérdezni, visszakérdezni, hosszabban válaszolni, mert abból lehet építkezni, megismerni a másikat, nem pedig az "igen" "nem"-ekből. :D

2020. júl. 20. 19:18
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2020. júl. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!