Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok senkivel sem szóba elegyedni?

Figyelt kérdés

Próbáltam pár ismerősömmel felvenni a kontaktot facebookon, de pár mondat után mindenki köddé vált. Látta, de nem ír effektus.

Hogyan tudnám ezt "kiküszöbölni"? Már tényleg próbáltam mindent, amit olvastam például ezen az oldalon hasonló kérdések alatt, de mindig befuccsol a dolog.

Mit tegyek, hogy ez változzon?


2020. júl. 27. 21:19
 1/8 anonim válasza:
Nem igazán tudsz mást tenni, mint lecserélni ezeket a felszínes ismerőseid.
2020. júl. 27. 21:29
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam én azzal is, hogy új embereket megismerni hasonló módon, de velük meg nem tudok miről beszélni, így velük is kihal a beszélgetés.. :/
2020. júl. 27. 21:33
 3/8 anonim válasza:
Próbálkozz idegenekkel eloben, akár piacon vagy bevasarlokozpontban vagy olyan helyen, ahol emberek vannak.. Ha sportolsz és csapatsoprt akkor akár ott.. Nem kell eletreszolo barátságot kötni ezeken a helyeken csak beszélgetni, hogy gyakorold :)
2020. júl. 27. 21:35
 4/8 anonim válasza:
Üdv a klubban, sajnos én is megragadtam itt.
2020. júl. 27. 21:48
 5/8 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2020. júl. 27. 21:53
 6/8 anonim válasza:

"Már tényleg próbáltam mindent, amit olvastam például ezen az oldalon hasonló kérdések alatt, de mindig befuccsol a dolog."


Például, mikkel próbálkoztál? Előfordulhat, hogy csak tessék-lássék módon csináltál valamit, de te úgy érezted, hogy próbálkozol. Ami, nem baj egyébként, mert legalább tágítja a komfortzónád, csak épp ilyenkor nem kéne feladni és abbahagyni.


"Hogyan tudnám ezt "kiküszöbölni""


Próbálj olyannal ismerkedni, aki extrovertált, "dumás", laza személyiség! Magyarán olyan, aki aktív, és beszél helyetted is :)

2020. júl. 27. 22:01
 7/8 anonim válasza:
Menj le a játszótérre, és figyeld a kétéveseket és tanuld el tőlük!
2020. júl. 27. 22:30
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 fiú.


#6 igazából volt, hogy próbáltam olyan dolog felől érdeklődni, ami tudom, hogy érdekli az adott illetőt. Volt, amikor csak simán megkérdeztem, hogy van-e kedve beszélgetni. És ehhez hasonlóak.

2020. júl. 27. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!