Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megismerkedtem egy nagyon...

Megismerkedtem egy nagyon rendes fiúval, csak nem tudok normális selfiet csinálni magamról, mert nincs valami modell fejem. Tippek, hogy hogyan csináljak egy jó selfiet?

Figyelt kérdés
Sok póz meg alapból ki van lőve, mert látszódik a tokám, meg a vastag állam, mert egy kicsit túlsúlyos vagyok.

2020. júl. 12. 21:43
 1/8 anonim válasza:
Uh, akkor inkább mozogj sokat és egyél kevesebbet. Ne próbáld elrejteni előle a hájadat, mindkettőtök érdekében mondom
2020. júl. 12. 21:45
 2/8 anonim válasza:

Gondolom tudja, hogy duci vagy.


Add önmagad, és akkor nem lesz gond.


Ha festéket, vagy műpózolást használsz, akkor hamar kiábrándul belőled.

2020. júl. 12. 21:49
 3/8 anonim válasza:
Azt mutasd, amit akkor is latni fog, ha szemelyesen esetleg talalkoznatok. Aztan az lesz a baj, hogy ha szemelyes talalkozora kerul sor, nem fogsz merni elmenni, es mindenfele kifogasokat fogsz gyartani, es akkor vegkepp lottek a pasinak. Magaddal szursz ki.
2020. júl. 12. 21:49
 4/8 anonim válasza:
Tükörfotó
2020. júl. 12. 22:23
 5/8 anonim válasza:
Kérj meg valakit, hogy fotózzon le. Vagy kicsit oldalas kép, vagy dőlj előre és úgy.
2020. júl. 12. 22:45
 6/8 anonim válasza:
Kit érdekel
2020. júl. 12. 23:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hogy adjam magamat, mert ha nem, akkor nem lesz belőle semmi, csak az a baj, hogy képen teljesen máshogy nézek ki, mint a valóságban.
2020. júl. 13. 15:24
 8/8 anonim válasza:

Nem mindenkinek jó a fényképarca. Én pl nem vagyok csúnya nő, amolyan átlagosan szép, de a fényképarcom olyan, mint egy züllött 40-es alkoholistának, pedig csak 25 vagyok :D Van egy ismerősöm, ő is teljesen átlagos, de a fotókon olyan, mint egy modell. Ez sem jó, hidd el. Volt egy állásinterjún, ahol nem hitték el, hogy ő szerepel a képen :D

Egy rossz fényképarc után meg inkább pozitívan csalódik a másik.

2020. júl. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!