Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan akit érdekel a...

Van itt olyan akit érdekel a japán történelem, kultúra, nyelv?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy japán közélkorban játszodó regényt és szívesen beszélgetnék olyannak aki jártas a témában és esetleg tudna segíteni.

Én is nagyon szeretem a japán dolgokat, szóval hozzá tudok szólni, viszont rengeteg olyan dolog van amit még én se értek, tudok.



2020. júl. 30. 23:58
 1/6 anonim válasza:
Így nekiállni regényt írni, hogy azt sem tudod miről írsz...esetleg először informálódj majd utána kezdj el regényt írni
2020. júl. 31. 00:54
 2/6 anonim válasza:
Csatlakozz japános csoportokhoz.
2020. júl. 31. 01:48
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Így nekiállni választ írni, hogy még a megjegyzést se olvasod el


"Hozzá tudok szólni"


"Viszont, rengeteg dolog van amit még én se értek"


Egy írásbeli munka elkészitéséhez anyaggyüjtés kell.

Ez lehet internet, könyv vagy szóbeli forrás.

Tudod léteznek emberek akik jártasabbak nálam a témában...

2020. júl. 31. 07:43
 4/6 anonim válasza:

3 Értem de akkor már minek kezded el írni a könyvet ha nem vagy a témával tisztában teljesen?

Csak olyan ember irjon könyvet aki 100%-ig tisztában van az adott témában

2020. júl. 31. 15:17
 5/6 anonim válasza:
#4 Nincs olyan, hogy valaki 100%-ig tisztában van egy adott témában, legyen az bármi.
2020. aug. 2. 01:35
 6/6 anonim válasza:
Engem is érdekel a nyelv, kultúra, történelem, bár nem vagyok benne túl jártas. De ettől függetlenül írhatsz/kérdezhetsz, hátha tudok segíteni(vagy te nekem). Én is Japánban játszódó történetet írok egyébként, csak mostanában nincs rá túl sok időm. :)
2020. aug. 6. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!