Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Üdv! Vannak itt tinédzser...

Üdv! Vannak itt tinédzser fiuk akik gimnáziumba járnak és most lesznek végzősök?

Figyelt kérdés

Bocsi, csak velem egykorúakat keresek. Mindig kifogok fiatalabbakat:D

L



2020. júl. 31. 10:39
 1/7 anonim válasza:
Na és aki koronás érettségit írt? Az megfelel?😅
2020. júl. 31. 11:38
 2/7 A kérdező kommentje:

Neem,tényleg olyat keresek aki akkor fogja írni az érettségit, mint én:D

Bocsi

2020. júl. 31. 11:50
 3/7 anonim válasza:
Hát ha nem basz el a kamijlyon akkor én.
2020. júl. 31. 12:22
 4/7 anonim válasza:

Jelen :D


Ráadásul az egyik vizsgám állítólag már most szeptember-októberben lesz (elcsúsztatott előre hozott angol érettségi), valamint kellene hozzá egy osztályozó vizsga ami állítólag augusztusban lesz, de rohadtul semmi tájékoztatást nem kaptunk, úgyhogy érdekes év elé nézünk én azt gondolom :D

2020. júl. 31. 12:35
 5/7 anonim válasza:

Én most fogom írni májusba


De ha megkérdezhetem miért ennyire fontos, hogy ilyenkor írja valaki?

2020. júl. 31. 14:51
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaa semmi extra, csak mikor beszélek egy 17 evessel, mindig az van, hogy a másik még csak a 11.et kezdi:D (mármint ez gyakori eset). Ez persze egyáltalán nem baj, csak jobban örülnék olyasvalakinek aki szintén az utolsó évét fogja kezdeni a gimiben


Lényegében, ismerkedni szeretnék és szívesen beszélgetnék pl az érettségiről, pályaválasztásról meg igazabol bármi másról is

2020. júl. 31. 15:25
 7/7 anonim válasza:

Szia, velem is ugyanaz a helyzet, mint a 4el, nekem is hónap végén lesz elvileg az osztályozóm, szintèn előrehozott miatt, és idén lenne a szalagavatóm is.


Szívesen ismerkednék én is, ha nem gond hogy én 18 vagyok már😅

2020. aug. 4. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!