Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érezhet valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akin már jó sok ideje nem bírok tovább lépni. Udvaroltam neki, ő pedig azt mondta idegesítő vagyok, utál visszataszítónak tart. Az egyik nyáron beszélgetni kezdtem vele, amikor pedig kezdődött az iskola ismét "bunkózott" velem. Mindennek az elején írtam egy verset neki, ő pedig azt mondta otthon tartja egy dobozban (nem tudom jelenthet ez bármit is).

Ha köszönök neki, vagy egyedül volt és úgy találkoztunk mindig mosolygott egyet, gyakran pirult el, de azt nyilatkozza mai napig, hogy utál. Nagyon befolyásos "menő" barátai vannak, akik engem ki nem állhatnak stílusom miatt. Amennyire ismerem értelmes lány, nem egy tini p*csa. Előfordulhat, hogy szeret? Értelmes válaszokat kérek, nem a tini szerelem fikázását köszönöm!



2020. júl. 30. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Fú, hát nem tudom mennyire fog jól esni, de szerintem felejtsd el. Más a személyiségeket, a baráti köre sem szeret téged, ez így nagyon negatív. Keress valakit, aki neked való. A dobozos cucc az lehet alagsorban a kacatok közt is, vagy ilyen hulladékgyűjtéses doboz is.

Sajnálom, hogy ezt így olvasnod kell, de szerintem ez a helyzet

2020. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.-es igazából azt mondta a szobájában van, de örülök, hogy ezt így leírtad nekem :)
2020. júl. 31. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ez esetben mégsem utál, de azért szerintem a szerelem legkisebb jele sincs. Tényleg ne haragudj még egyszer.

Valaki majd észreveszi benned az értékeket, csak ki kell várnod 😁

2020. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom az elmém játszik e velem, de mindig vissza találok hozzá. Néha már olyan mintha meg lenne írva. Most már késő bánat.
2020. júl. 31. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Meg adom az értelmes választ. Ő egy kétszinű ahogy van. Neked ezt mutatja a fontosabb barátainak azt. Azért mert te a szépet látod benne csak az mellett legalább olyan csúnya oldala is van rád nézve.. És azt mondanom sem kell, hogy azért húzza még mindíg csak az agyad, hogy foglalkozz vele. Hogy legyen neki rajongója, hódolója és a többi. Komolyan alig ha fog neked valamit mondani.. A saját érdekedben én tovább lépnék.
2020. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az értelmes, kielégítő válaszokat <3
2020. aug. 1. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem utál, de nem akar tőled semmit
2021. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!