Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha azt írja egy fiú hogy:kedve...

Ha azt írja egy fiú hogy:kedvellek akkor az azt jelenti hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Kérdeztem tőle ,hogy miért aggódik értem,és ezt mondta...

Lehetséges akkor?Bár,sosem bókolgat...



2020. júl. 31. 20:30
 1/10 anonim válasza:
Nem szerelmes csak " kedvel " ... de keverd ossze a kettot ... az lehet majd jon kesobb a szerelem !
2020. júl. 31. 20:31
 2/10 anonim válasza:

Szia!


Ha én azt írom egy lánynak, hogy kedvelem őt, akkor az azt jelenti, hogy kedvelem őt! (Élvezem a társaságát, jó vele beszélgetni, programokra járni, egyszóval nem unatkozok mellette)

Ezt nem szabad összekeverni a szerelemmel, mert akár egy nagyon kellemetlen szituáció is keletkezhet belőle.

2020. júl. 31. 20:35
 3/10 anonim válasza:
Én úgy értelmezem, hogy kezdődik valami érzés irányodba, ami jó:).
2020. júl. 31. 20:36
 4/10 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a választ!
2020. júl. 31. 20:38
 5/10 anonim válasza:
Én nő vagyok és ha nekem azt mondják kedvelnek, azt úgy értelmezem, hogy kedvelnek. Bár, nekem azt mondta a párom, hogy férfi agyam van... Lehet ezért nem gondolom túl a dolgokat.
2020. júl. 31. 20:52
 6/10 anonim válasza:
Nálam nem, nem is szokták szerencsére a lányok félreérteni.
2020. júl. 31. 21:41
 7/10 anonim válasza:
Hááááát, ezt így nem lehet megmondani. Alapvetően ez olyan dolog, mint a tetszel. Na hát, remek. :D Kedvelhetek valakit úgy is, hogy nem vagyok szerelmes, meg úgy is, hogy igen. Én speciel akkor is ezt mondom, ha még nem szeretném, ha tudná, hogy amúgy ja, szerelmes vagyok. Most is ez van ;D Szóval, ebből nem tudjuk megmondani.
2020. aug. 1. 10:09
 8/10 anonim válasza:
Na, én ezért nem merek már kb semmit mondani a lányoknak.... az ember megkérdezi mennyi az idő, és már abból is összekombináljátok, hogy halálosan belétek vagyunk zúgva... xD
2020. aug. 1. 10:32
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindent értek:)

2020. aug. 1. 10:57
 10/10 anonim válasza:

- Mennyi az idő?

- Meg hát!

2020. aug. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!