Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ne legyek szerelmes belé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jóban vagyok. Már lassan egy éve. És én első pillanattól kezdve szerelmes vagyok belé. De ő ezt nem tudja. Ő nem szerelmes belém. Elvileg senkibe nem szerelmes. De van egy lány, akire másképp néz mint másra. Másképp beszél vele, keresi a társaságát,figyel rá stb. Sokszor van az, hogy megölel, szórakozunk, jól érezzük magunkat ketten, de aztán látom, hogy a másik lányt öleli, vele nevet, vele beszél, látja ha baja van. Engem még csak akkor vesz észre, ha a közös barátaink velem vannak és kérdezik, hogy mi bajom. Csak akkor lát meg. Vagy, ami még ennél is rosszabb. Miután a szemem előtt boldogoskodik a másik lánnyal, és utána megkérdezi, hogy mi bajom... Jó ő nem tudhatja, de akkor is.

Sokszor reményt ad megölel csak úgy random. Aztán újra és újra összetör.

Nem tehetem meg, hogy csak úgy ott hagyom, mert az elég fura lenne...

De ez a szenvedés meg már sok 1 éve..

Mit tegyek?



#szerelem #csalódás #bánat #hogy ne legyek szerelmes
2018. máj. 2. 17:36
 1/3 anonim válasza:
Ugyan azt írtad le ami velem van... Lassan másfél éve.Csak nekem még ennyi interakció sem jut mint neked...
2018. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hidd el az rosszabb, ha jut, mint ha nem. Én már mind a kettőt átéltem. És ez rosszabb.
2018. máj. 2. 17:53
 3/3 Mesicicus válasza:
Mond meg neki. Ha kínos is lesz hidd el úgy könnyebb elfelejteni.
2018. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!