Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt antiszociális...

Vannak itt antiszociális személyiségzavaros lányok?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen női ismerősöm, és nagyon jókat beszélgetünk racionális, és hideg volt egy pszichopata, de kellemes társaság karizmatikus, de tudom legbelül egy érzéketlen személy volt . Én úgy vagyok vele, hogy nem kellenek nekem érzelgős emberek.

2020. aug. 3. 10:46
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Akkor már inkább vegyél egy szexrobotot.
2020. aug. 3. 11:07
 2/21 anonim válasza:
Jaj, mar megint te? Nekem is volt egy ismerosom, akinek az volt a fetise, agyilag beteg nokre allt fel neki.
2020. aug. 3. 11:26
 3/21 A kérdező kommentje:
Az első kapja be, a másodiknak igaza van fura fétisem van.
2020. aug. 3. 11:46
 4/21 anonim válasza:

Remélem egyszer tényleg találsz ilyen lányt és visszanyal a fagyi!

Szerintem te fél órát sem bírnál ki egy szanatóriumban.

A mentális betegséget nem vonzó tulajdonságként kellene kezelned.Ez undorító.Szerinted az helyes lenne,ha valaki a tüdőbeteg vagy más drasztikus fizikai betegséggel rendelkező nőkre izgulna?Ezzel a leírással számomra olyan,mintha valamilyen szinten kigúnyolnád az elmebetegséget.😡😡


-Egy bipoláris lány

2020. aug. 3. 11:52
 5/21 anonim válasza:
Ennyi erővel egy sorozatgyilkossal is összejöhetsz beszélgetni
2020. aug. 3. 11:53
 6/21 A kérdező kommentje:
A negyediktől bocsánatot kérek, nem nem gúnyolom ki a mentális betegségeket, csak úgy látom én nem nagyon tudok viszonyulni igazán az érzelmekhez.
2020. aug. 3. 11:58
 7/21 anonim válasza:
:)
2020. aug. 3. 12:11
 8/21 A kérdező kommentje:
7-es szerinted ez vicces? Mert van benne valami. :D Az érzelmi intelligenciám sajnos alacsony.
2020. aug. 3. 12:19
 9/21 anonim válasza:
Igen,látom. Semmi vész, csak mosolyogtam.
2020. aug. 3. 12:23
 10/21 anonim válasza:
EQ egész Magyarországon alacsony.
2020. aug. 3. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!