Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit vesztek vele? Lenyeg lent

Mit vesztek vele? Lenyeg lent

Figyelt kérdés
Na szoval en most megyek 9be es ugy volt hogy megyek golyataborba de megsem igy alakult a helyzet mivel nyaralni fogunk es ugy beszeltuk meg hogy nem olyan fontos, de aztan megis hamarabb megyunk haza igy lehetosegem lett volna menni de a hatarido lejart regisztralni ra... szerintetek mibol maradok ki? Osztalyom ismerem es talalkozni fognak jovo heten viszont en arra sem tudok elmenni. Szerintetek lesznek egyaltalan barataim vagy barmi? Kb mindenbol kimaradok es eddig 1 lannyal beszelgettem ugy hosszabban el es vele sem volt tul sok tema:/ nem tudom mi lesz, szerintetek?

2020. aug. 6. 21:50
 1/5 anonim válasza:
Nem lesz gond, én nem voltam egyiken sem és lettek barátaim.
2020. aug. 6. 21:52
 2/5 A kérdező kommentje:
Remelem velem is igy lesz mert elegge izgulok🥺
2020. aug. 6. 21:53
 3/5 anonim válasza:
Nem maradsz ki semmiből. Barázkozni meg bárhol lehet.
2020. aug. 6. 22:05
 4/5 anonim válasza:
A barátkozáshoz nincs sok köze, de hatalmas élmény volt számomra a verébtábor. Szerintem kihagyhatlan.
2020. aug. 6. 22:30
 5/5 anonim válasza:
Max egy jó élményről, de ez pótolható, szerintem ha közvetlen vagy és barátságos, akkor ne izgulj hogy nem lesznek barátaid, biztosan lesz!
2020. aug. 6. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!