Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nagyon áttetsző blúz...

Lányok! Nagyon áttetsző blúz alá mit vesztek fel? Mivel hordanátok ilyet?

Figyelt kérdés

Hádában látok sok ilyen rövid vagy hosszú ujjú, különféle mintás (pöttyös, virágos , madárkás, stb) elegáns, nőcis kis blúzokat. Nekem tetszenek ezek is, csak ez szinte fátyol vékony anyag. Szerintem egyszerű melltartó nagyon snassz ez alá. Egy szép top meg már egy második (melltartóval harmadik) réteg lenne és így nyáron nem tudom, mennyire sülnék bele?

Vagy esetleg egy hosszított alju melltartó, ami jo lehetne alá?

Lehet, nem divatos az ilyesmi, de nem követem különösebben a divatot. Azt veszem fel , ami megtetszik.


2020. aug. 4. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan ezért nem veszek fel átlátszót. Hihetetlenül közönséges melltartóval. Ha aláveszel egy trikót, akkor meg hülyén néz ki, és túl meleg. Ezek a holmik egyszerűen hordhatatlanok.
2020. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

nem nagyon melegíthet, hisz te magad mondtad, hogy fátyol végkony anyag. szerintem tökéletes párosítás egy nagyon basic sport melltartóval/toppal, aminek az alja kicsit hosszított.

[link]


[link]


Nem lesz meleged, hiába van rajtad kettő (vagy három) réteg, mert az fátyol felső nagyon vékony...

2020. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Igen, valami ilyesmit gondoltam alá, ami többet takar mint a melltartó, de a sima trikónál szebb.
2020. aug. 4. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:

En egy ehhez hasonloval viseltem, csak mindketto fekete:

[link]


Alulra viszont ovatosabb voltam, fekete farmer egy pici sarku magassarkuval. :D

2020. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha (tegyük fel fenyegetnének, hogy kiirtják a barátaimat) felvennék ilyet, a blúzhoz passzoló, sima egyszínű topot vennék fel alá. Soha nem venném amúgy fel :D
2020. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is a sportmelltartóra szavazok, vagy sport top talán, ha van ilyen.

Ha hosszú ujjú az ing és hűvösebb az idő egy pánt nélküli cső topp is belefér szerintem, de atléta vagy sima melltartó semmiképp.

2020. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!