Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyobb mellű lányok Ti hol...

Nagyobb mellű lányok Ti hol vesztek melltartot?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Még fiatalabb vagyok, most tartok ott hogy már talan nem fog nőni a mellem. Vagyis remelem.

Szoval mindig sikerült rossz melltartót vennem valahogy regebben. Talan 1-2 ev mostmar hogy sikerult rendes melltartot talalnom mikor kulfoldon voltam egyszer.

Na igen azota voltam megegyszer es mindig vettem 2x3 darabot de ez nem megoldas. Keresem, kutatom a boltokat de nem igaz h mindenhol a D-s kosar a legnagyobb!

Nem vagyok nagyon vekony azert, de mondhatni normal alakom van ezert meg az se h nagyobb kormeru a melltartom es akkor nagy a kosar.

Egyebkent 80 F-es melltartot keresnek.

Nagyon nagyon koszonom a segitseget mert mar tenyleg nem tudom hol talalhatnek.



2020. júl. 26. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mióta az eszemet tudom, Bonprixről rendelek/rendeltetek. Az enyém E-s, és még nagyobb is a testalkatom, szóval kb. lehetetlen hogy találok valamelyik boltban. A helyedben mindenképp tennék vele egy próbát. ^^
2020. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen tegnap láttam a Károly körúti Pepcoban ilyen nagyobb méreteket, és még néztem is hogy jé valakinek ekkora van 😀

Igaz, hogy semmi extra, teljesen alap szabásúak voltak, fekete és fehér színben. De talán egy próbát megérhet.

2020. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
H&M. Fel is lehet probalni. Sok D meretu jo az F-re!!
2020. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Bonprix tényleg jó, nemrég rendeltem először, az oldal méretezésének is megfelelt, illetve a többi melltartóm is ugyanilyen méretű, tehát ezzel nem volt gond. Nagyon haklis vagyok a melltartó formájára, ezek tökéletesek, és még kényelmes is (előformázott, varrás nélküli melltartókat vettem). Egyetlen bajom, hogy szerintem fölösleges a 4 centi széles vállpánt meg a 4 soros kapocs.

A Tescoban is van amúgy nagy méret, F-G, de ott elég összevissza a méretezés, sokat kell próbálni, varrás nélkülit még sose találtam jót, és a többi fazonja se a legjobb. Viszont elég olcsó, és lehet találni színeseket is.

Ezeken kívül én csak nagyon drágákat tudok (Anita, Triumph, stb), vagy turi/Vatera, néha lehet találni címkéset.

Pepcos volt a lányomnak (kis kosaras), de csapnivaló minőség, onnan többet soha. Szoktam nézni egyébként fast fashinonben, de E-snél nagyobbat nem láttam még (csak az M&S-ben, de ők ugye kivonultak).

2020. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
Még fiatalabb vagy, de már F...?
2020. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5: semmit nem jelent a kor, láttam már H-s csajt is, nem volt még 20.
2020. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5os válaszoló!

Igen képzeld nem év válogatom a géneket meg mindent ami befolyasolja. Nagyon sajnalom h teged zavar hogy egy 17-18 eves lanynak F-es melltarto kell. Nem én kértem azt elhiheted :)


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Igen én is néztem triumph meg hasonlo ,,elitebb” boltokat, de azert nem igen engedhetek meg 10 ezer forintos melltartokat mindig/mindennapra.

2020. júl. 26. 23:44
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyénként néztem, probaltam hm-bol melltarokat de sajnos az a baj veluk h tenyleg pici a kosar. Vagy ami kosarban jo lenne az olyan 90-95os kormeretu ami nekem nagyon nagy.
2020. júl. 26. 23:46
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egyáltalán nem zavar, dehogy zavar!
2020. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis francba, ez most elég perverznek hangzott. Mindegy, ne gondold túl.
2020. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!