Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Közèpkoru fèrfi vagyok lenne...

Közèpkoru fèrfi vagyok lenne valakinek kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Átlagos egzisztenciával rendelkezem,van 6-elemi iskolám (kettő első/ nègy második) A mátradörgicsei kèmènyseprő vállalatnál dolgozom mint utcaseprő, szóval mindenhez is èrtek.Szeretek sportolni,kedvenc sportom a sörivás meg a kocsmai teke, bármiről is tudok beszèlgetni de a kedvenc tèmám a körömgomba na meg a hüvely azokban nagyon ott vagyok.Nem keresek szexkapcsolatot mert ha az asszony megtudja szètveri a fejem a kőbunkóval amit abból a hegyoldalbol vájt ki ahol most lakunk.Szóval ha van èrtelmes magára igènyes (mert èn is az vagyok a susogós melegitőmben) akkor szivessen beszèlgethetünk,mindenbe bele tudok szólni,ez nèha látszik a szemem alatt is amikor válaszolnak rá,ilyenkor színesben látom a világot,szóval ha van kedved akkor dobj rám egy kèt betüt..
2020. aug. 12. 04:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez annyira megható,így kora reggel.Ígérem egész nap rólad álmodom.Milyen betűt dobáljak neked,te félisten? X,Y jó lesz?
2020. aug. 12. 04:48
 2/11 A kérdező kommentje:
#1-es Természetesen már ki is elègitetted minden vágyamat,tudtam hogy hamar megtalálom a lelki társam.
2020. aug. 12. 04:59
 3/11 anonim válasza:
Azonnal válaszolok te félisten, csak összegabalyodott a póthajam a műszempillámmal és a frissen felrakatott porcelánkörmömmel próbálom szétbogozni. Mondom, rögtön jövök!
2020. aug. 12. 05:09
 4/11 A kérdező kommentje:
#3-as rendben várni foglak,de lègyszives a fogaidat is fèsüld meg mert èn egy rendszerető ember vagyok,utálom a kuszaságot..
2020. aug. 12. 05:13
 5/11 anonim válasza:
Maszek cucálást is vállalsz,eldugult a nyílása a kéménynek.Ja most látom nem,mert az asszony még megver.
2020. aug. 12. 05:30
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze mindent vállalok, mert mindenhez IS èrtek.Az asszony nem gond majd addig elküldöm a patakpartra mosni..
2020. aug. 12. 05:55
 7/11 anonim válasza:
Boldoggá tettél így kora reggel, sírok a nevetéstől! :D
2020. aug. 12. 07:04
 8/11 A kérdező kommentje:
#7-es örömet okozni mindig nagy boldogság, köszönöm hogy feldobhattam a napodat.
2020. aug. 12. 07:08
 9/11 anonim válasza:
Köszönöm hogy megköszönhettem hogy köszönöd mert köszönöm.
2020. aug. 12. 07:12
 10/11 A kérdező kommentje:
#9-es,ugyan ne köszönd amit már egyszer megköszöntèl mert nem győzöm megköszönni a köszönèsed,egyèbkènt köszönöm hogy köszönöd..
2020. aug. 12. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!