Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudnék arab barátokat...

Hol tudnék arab barátokat szerezni Budapesten?

Figyelt kérdés
A korosztályom 20-25 közötti. Sajnos az egyetemen még nem találkoztam arab cserediákkal, elég kicsi egyetem, csak az EU-ból és az USA-ból jönnek. Kérlek, a rasszista kommenteket mellőzzétek! 25F

2020. aug. 18. 09:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mecsetek közelében
2020. aug. 18. 09:52
 2/12 anonim válasza:

Olvastad már a (szent könyvüket a Saría )?

na az maga a rasszizmus.

Keletibe minden képen.

Pappa Roti Cafe+

Pappa Roti Vizípipa Cafe

Marhaba Shisha Bar

2020. aug. 18. 10:16
 3/12 anonim válasza:
Arab barátot? Sehol.
2020. aug. 18. 10:17
 4/12 anonim válasza:

Szia!


Nem bántásból mondom, de fogadj el egy jó tanácsot, és ne akarj arabokkal barátkozni magyarként!

2020. aug. 18. 10:30
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet az ateista vagy keresztény arabokkal?
2020. aug. 18. 11:55
 6/12 anonim válasza:

Miért nem próbálkozol neten?

Miért pont arabbal szeretnél? Ha gondolod megírhatod priviben.

2020. aug. 18. 12:23
 7/12 anonim válasza:
Nekem romeon sikerült.
2020. aug. 18. 12:23
 8/12 anonim válasza:
En inkabb arra lennek kivancsi hogy miert akar a kerdezo arab baratokat szerezni ?
2020. aug. 18. 20:26
 9/12 anonim válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nem bírom figyelmen kívül hagyni a sok rasszista kommentet. Az arabok nem mind terroristák és nem mind nézi le a nőket és igenis lehet velük barátkozni. És hogyha muszlim, akkor is lehet rendes. A férjem arab, emellett nagyon vallásos (muszlim) és mégis nagyon tisztességesen bánik a férfiakkal és a nőkkel egyaránt, és egy nagyon dolgos ember és még nem robbantott fel semmit sem xd.


De ha már írtam, akkor a kérdésedre is megpróbálok válaszolni, szerintem nincsenek ilyen külön helyek Budapesten, ahol csak arabok vannak...

2020. aug. 19. 07:15
 10/12 anonim válasza:

Uh, szóval arabként mondom a következőt: nem élünk kolóniákban, szóval ez nem úgy megy, hogy elmész valahova Budapesten belül és “találsz” arabokat.

Úgy összességében azt sem igazán értem, hogy miért van kritériumként megjelölve, hogy arab barátokat szeretnél. Mármint nem kötekedésből, őszintén érdekel, hogy miért szeretnél arabokkal barátkozni? Van-e valami, amit vársz egy ilyen ismerettségtől vagy csak simán “hóbort”, esetleg azért mozgatja meg a gondolataid, mert “egzotikus”?

Nyilván ezekre nem kell választ adnod, csak ugyan igaz az, hogy kifejezetten nyitottak vagyunk új emberekkel való ismerkedés terén, de számolni kell itt azzal is, hogy a sztereotipizált kép rólunk eléggé elnyújtott és nem biztos, hogy ténylegesen be is tudsz kerülni egy baráti közegbe.

Ha gondolod, írj privátban, ha úgy kényelmesebb erről neked beszélni, hátha tudok valamiben segíteni.

2020. aug. 25. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!