Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozzak ezzel az emberrel?...

Barátkozzak ezzel az emberrel? Többi lent

Figyelt kérdés

Régen rosszban voltunk de nagyon..

Elég béna egy ember.

Ha nem akar találkozni olyan indokokat mondd, de direkt így elnyújtva mondja, hadd legyen feltűnő, hogy süt a nap megilyesmik.

Akaratlanul sokszor megakar bántani amit nem engedhetek.

Nem tud gondolkodni se, direkt perverz nyelven ír aztán ha írom neki felkapja a vizet.



2020. aug. 23. 10:04
 1/6 anonim válasza:
Számomra a válasz egyértelmű. Isten ments. Majd egy hozzá hasonlóan viselkedő emberrel haverkodhat.
2020. aug. 23. 10:13
 2/6 anonim válasza:

Nem.

Fenének sincs kedve ahhoz, hogy nógassa, hogy jöjjön már el valahova. Persze, ha nagyon introvertált, akkor megértem, és erőltetem 2-4 alkalommal (már persze ha tudom, hogy biztosra jól fogja érezni magát)... de folyamatosan azt játszani, hogy "naaaaa, gyereee mááár" unalmas és rám nézve szánalmas.


A bántás rész, pedig egyenesen kizáró ok. Nem kell senkinek mérgező barát, csak tönkre fog tenni hosszú távon.

2020. aug. 23. 10:37
 3/6 anonim válasza:
Kizárt
2020. aug. 23. 13:42
 4/6 anonim válasza:
Nem.
2020. aug. 23. 13:42
 5/6 A kérdező kommentje:

Régen ezért utáltam. Nagyon irritált a személyisége, meg, hogy ilyen buta.

Mikor mondasz valamit, és félreérti, meg nem bírja felfogni a dolgokat.

Annó meg is ütöttem, mert felidegelt miket csinált.


Azért merült bennem fel ez a kérdés, mert messengeren keresi a társasagom, de letiltom akkor

2020. aug. 24. 23:55
 6/6 anonim válasza:
Helyes.
2020. aug. 25. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!