Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy barátkozzak olyan emberre...

Hogy barátkozzak olyan emberrel a suliban akivel még soha nem beszéltem de már láttam?

Figyelt kérdés

Hogy menjek oda hozzá? Pl szia xy vagyok , vagy hello te is ebben a városban laksz?

Ezek olyan bénák! Nincs semmilyen közös óránk semmi csak látom néha a suliban.

Ne mondjátok azt, hogy barátkozz másokkal.


2015. jan. 12. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyedul vam akkor odamesz heloszia yx vagyok, patom egyedul vagy nem zavarok? Aztan megkerded miujsag van vele,szereti e a supit stb:)
2015. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A példád egyáltalán nem béna.


Persze könnyebb lenne ha tudnánk milyen szintű iskola, de egyszerűen nincs olyan hogy "úúú, ezt nem mondom mert béna", ha bármilyen primitív de működik.


Ha egy suliba jártok/tudod hogy ő is hasonló korú, sopáénkodhatsz neki párat milyen nehéz órád/dolgoztod volt, mondhatod hogy tnauljatok együtt, megkérdezheted merre van az X előadó...

Ha eljutsz a második kérdésig, már jó vagy.

2015. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!