Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt,olyan lány aki szégyel...

Van itt,olyan lány aki szégyell valamit magánn?

Figyelt kérdés
Én sántítok és kancsi vagyok azt szégyenlem. Vam esélyem társ találni?

2020. aug. 23. 10:12
 1/5 anonim válasza:
Fél fülre siket vagyok. Nagyszerű párt találtam így is.
2020. aug. 23. 10:17
 2/5 anonim válasza:
Kérdező: lány vagy?
2020. aug. 23. 10:24
 3/5 anonim válasza:
2020. aug. 23. 10:25
 4/5 anonim válasza:
Számomra elég feltűnően ferde az egyik fogam, emiatt nem merek mosolyogni, szemtől szembe beszélni. Fogszabira gyűjtök.
2020. aug. 23. 11:39
 5/5 anonim válasza:
Hájas a hátam és a hasam, illetve nagyok a melleim (mivel túlsúlyos vagyok, nyilván). Az emberek általában nem veszik észre, hogy nem vagyok éppen a legfittebb, mivel igyekszem olyan ruhákat felvenni, amik nem tapadnak, de azért nem is annyira bővek, s inkább hastájékon vagyok hájas, a karjaim és lábaim pedig vékonyak. Igyekszem kiegyensúlyozott étrendet fenntartani és tervezek rendszeres mozgást beiktatni a mindennapjaimba, azonban az akaraterőmön még csiszolni kell. Szóval, amit leginkább szégyellek magamon, az az akaratgyengeségem és az abból adódó elhízásom. :)
2020. aug. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!