Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A Nyugatinál még össze szoktak...

A Nyugatinál még össze szoktak jönni a rockerek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 28. 17:55
 1/5 anonim válasza:
Persze! Hiszen amíg a Föld kerek, mindég lesznek rockerek!!
2020. aug. 28. 18:13
 2/5 anonim válasza:
En júliusban meg lattam oket:)
2020. aug. 28. 18:45
 3/5 anonim válasza:
Astoria esa punkok :)
2020. aug. 28. 20:49
 4/5 anonim válasza:

Tavaly jártam arrafelé gyakrabban. Nem ténylegesen a Nyugatinál, de ahhoz nagyon közel. Először én sem akartam hinni a szememnek, de elég sok bandás pólós, bakancsos, fekete ruhás embert láttam, ami felénk sajnos ritkaság, ugyanis a környezetemben szinte én vagyok az egyetlen. Jól meg is néztek, és én is őket.

Jó lenne megtudni, hogy tényleg van-e valami “fészek”, vagy csak városi legenda.

2020. szept. 9. 12:34
 5/5 anonim válasza:

Én teljesen azt hittem, kamu ez a kérdés...

De srácok, ugye azzal tisztában vagytok, hogy már nem a '90-es, 2000-es években vagyunk, hogy szájról-szájra terjedhet csak az infó? Manapság minden a facebookon zajlik szinte, kis utánajárással biztos találtok csoportot gyülekező rockerekkel. Higgyétek el, az lenne a fura, ha nem :) Esetleg a meetupot próbáljátok meg.

No, kifelé a levegőre, ne a gép előtt tessék tespedni gyerekek...

2020. szept. 10. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!