Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

A 9-es Óbuda-Bogdáni úti busz, hogy és miként jár az ünnepnapot tekintve? A Deáknál megáll, vagy mint március 15-én, most is a nyugatinál kell fel szállni?

Mit tapasztaltatok !?

Ki van írva valahova ? Kerestem a bkk oldalán, és nem találok semmit erről :(

jún. 9. 22:46  Privát üzenet  

A válaszok
Töltsd le a BKK Futár appot, itt valós idejű adatok vannak minden Bp-i járatról, illetve jelzi, ha valahol terelés van. Most megnéztem neked, teljesen szokásos ünnepnapi menetrendet mutat a Deáknál a 9-es buszra.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 9. 22:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

# 2/3Időpont jún. 9. 23:03 Privát üzenet
Ma nincsen tervezett korlátozás a vonalon, erről a bkkinfo.hu hivatalos oldalon is meg tudsz győződni. A munkaszüneti napi menetrend van érvényben.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 10. 10:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Várja valaki rajtam kívül a tavaszt illetve a nyarat?
Március ban van 1 hetes szünet?
Lesz e megemlékezés Petőfi uj sírjánál március 14-15-én? A segesvári csata előtt miért fosztották men rangjától?
Valaki ismeri ezt a fiut vagy magara ismer? Arboretum mellett setalgatott marcius 4. -en szombaton
Jakub Gierszal igazi instaneve?
Miért van mindenki úgy kiakadva, hogy március 15-én zárva voltak a boltok?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!