Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit csinaljak a Nyugatinal...

Mit csinaljak a Nyugatinal par orat?

Figyelt kérdés

Budapestre kell utaznom jovo heten hetkoznap.


Elobb megyek vonattal, hogy a vonatkesest kikuszoboljem.


Ha idoben erkezek akkor a delutani dolgomig kb 2.5-4 oram lesz.

Mit ajanlanatok mivel toltsem el az idomet.


Ferfi vagyok a ruhabolt latogatas nem opcio.


Koszonom


2020. máj. 23. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Ott van mellette a Westend, ahol mindenféle üzlet van, nem csak ruházati :) Media Markt is például. Vagy elmehetsz sétálni, közel van a Dunapart és a Margitsziget. Vannak a közelben jó éttermek is, ahol meg tudsz ebédelni.
2020. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
19%
Az aluljáróban vannak lányok, le szokták szólítani a férfiakat, hogy "Kell szekkkssz?".
2020. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves elso!


Koszi szepen! :)

2020. máj. 23. 19:39
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

A WestEndben sok mindent lehet csinálni normál esetben. Most nem tudom, mi van nyitva, de azért már nyitnak szerencsére sorban a boltok. És nemcsak ruhát lehet ott venni, mindenféle van ott.

Az első által ajánlott séta is jó ötlet, persze ha jó idő lesz. Sajnos az étterem is csak úgy opció, mivel beülni sehova sem lehet még, csak külső asztalokhoz.

2020. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Az 1. válaszoló jókat írt, kivéve az utolsó mondatot, ugyanis éttermekbe még nem lehet beülni, s ez így lesz jövő héten is. A WestEndben is fel vannak szedve az asztalok. Max elvitelre kérheted, s megeheted egy padon, bár a belvárosi padokra én leülni sem nagyon szeretek, nemhogy enni rajtuk. :/
2020. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Miért van mindenki lepontozva?
2020. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hidd el nem en pontozom le oket...
2020. máj. 23. 21:22
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
ott van a barcraft nem messze, jó koktélok vannak. vagy a frei café, oda mindig bemegyek ha arra járok
2020. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

Ha tényleg ilyen sok időd lesz, és szép idő aznap, amikor jössz, akkor szerintem ne a Nyugatinál császkálj, inkább menj a Margit-szigetre, ahogy mások is ajánlották. Vagy pont a Westend bejárata elől indulnak buszok, az egyik (nem tudom hirtelen, melyik) elvisz a Pál-völgyi cseppkőbarlanghoz, de nem tudom, már nyitva vannak-e. Az is belefér 2,5 órába.


Ha mindenképp a Nyugati közelében maradnál, akkor a Westend tetején van egy terasz/kilátó rész, én oda kiülnék egy vödör fagyival :)

2020. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Magyar látnivalók - app segít.

Van lépés távolságban jó néhány látnivaló.

2020. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!