Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ma tudtam meg hogy a legjobb...

Ma tudtam meg hogy a legjobb barátnőm és egyben osztálytársam másik suliba ment. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma tanévnyitón közölte velünk az osztályfőnökünk hogy XY elköltözött, másik iskolába ment így csökkent a létszám 30-ról 29-re. Igaz hogy 1 évet töltött itt, de nagyon jól elvoltam vele, mert ő is inkább egy kicsit zárkózottab típus, és sok közös tulajdonságunk volt. Nagyon nincs kedvem holnap menni. Padtársam is volt, de szerintem idén egyedül ülök. Jött egy új lány is a suliba, aki szintén egyedül van még, azon gondolkozom esetleg ne kérdezzem meg hogy odaülhetek mellé, és majd akkor vele leszek, de nem akarok tolakodó lenni..

17/L



2020. aug. 31. 15:13
 1/10 anonim válasza:

Ha a legjobb barátnőd lett volna akkor tudtál volna a költözésről. Mindegy ezt a részt ne firtassuk.

Szerintem nyugodtan kérdezd meg a másik lányt bajod nem lehet belőle. Max ha meg ismeritek egymást és nem egyezik az izlésetek vagy nem lesztek jóban akkor nem beszéltek annyit.

2020. aug. 31. 15:15
 2/10 anonim válasza:

Nyugodtan kérdezd meg a másik lányt, még örülni is fog neki szerintem, mert nem ismer senkit.

Ez a csaj meg ne haragudj, de nem volt a barátnőd, nemhogy a legjobb. Egy haverságban sem hallgatunk el egy ilyen volumenű dolgot. Nem is keresném a jövőben.

2020. aug. 31. 15:19
 3/10 anonim válasza:
A barátok sulin kívül is azok, sőt... Ha nem mondta, ennyit érsz neki.
2020. aug. 31. 15:23
 4/10 anonim válasza:
milyen jó barátnőd lehetett, hogy az utolsó nap szólt...
2020. aug. 31. 15:28
 5/10 anonim válasza:
#4 főleg, hogy nem is ő, hanem az ofő mondta el:/ ha ennyire a barátnőd lett volna, akkor nem értem, miért nem tudta elmondani.
2020. aug. 31. 16:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom mostmár hogy nem igazi barátnő volt. Szerintetek megkérdezzem az új lányt?
2020. aug. 31. 16:35
 7/10 anonim válasza:
Igen, kérdezd. Tuti örülne neki.
2020. aug. 31. 16:36
 8/10 anonim válasza:
Szerintem jól fog esni az új lánynak, ha megkérdezed tőle! :)
2020. aug. 31. 16:41
 9/10 anonim válasza:
A barátnődnek maga kellett volna ezt személyesen közölnie veled. Kérdezd meg mindenképpen az új lányt!
2020. aug. 31. 16:48
 10/10 anonim válasza:
Nem szabad egy embertől függni! Fel fogod találni magad, hidd el!:) Próbálj barátkozni az új lánnyal
2020. aug. 31. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!