Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valaki aki szeretne egy...

Van valaki aki szeretne egy Budapest melletti településen élő 42 éves férfival barátkozni?

Figyelt kérdés
Sajnos a régebbi barátságaim elhaltak, újabbak meg azért nem alakulhattak ki, mert akikről azt hittem, hogy a barátaim, mint utóbb kiderült. csak érdekből barátkoztak velem. Szeretnék már egy őszinte igaz barátságot kialakítani valakivel. Jogász végzettségem van. Hobbim a kirándulás, a természetjárás, fogékony vagyok a művészetek iránt, szeretek moziba járni és mindenem a kert. Szeretem az állatokat, három macskám van. Kedvencem a földrajz és a történelem, régebben térképeket is gyűjtöttem. Aki szeretne ismerkedni velem, nyugodtan írjon.

2020. szept. 12. 15:54
 1/4 anonim válasza:

Budapest melletti település? Konkrét hely(ség)név?


46/N

2020. szept. 12. 23:19
 2/4 anonim válasza:

Elnézést, az "udvariassági forma" lemaradt! (Kicsit már későre jár...)


Üdv:

46/N

2020. szept. 12. 23:23
 3/4 anonim válasza:
turatars.com
2020. szept. 13. 07:01
 4/4 anonim válasza:
Ha jogász vagy,akkor valószínű van eszed.Itt azért nem arról híres a többség,persze vannak kivételek,de azért próbálkozni lehet.
2020. szept. 13. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!