Weboldalunk cookie-kat haszn√°lhat, hogy megjegyezze a bel√©p√©si adatokat, egyedi be√°ll√≠t√°sokat, tov√°bb√° statisztikai c√©lokra √©s hogy a szem√©lyes √©rdeklŇĎd√©shez igaz√≠tsa hirdet√©seit. Tov√°bbi inform√°ci√≥
KezdŇĎoldal » Ismerked√©s » Bar√°tkoz√°s » Lenne kedved velem besz√©lgetni...

Lenne kedved velem besz√©lgetni? ūüėä N

Figyelt kérdés

szept. 29. 21:26
1 2 3 4 5
 11/43 anonim v√°lasza:
#8: Eddig mindig ezt tapasztaltam. Ja, bocs, kifelejtettem azokat, akik elv√°rj√°k, hogy a m√°sik ember udvari bolondk√©nt sz√≥rakoztassa ŇĎket, mert ŇĎk max. az "igen", "nem" t√≠pus√ļ v√°laszokat ismerik, visszak√©rdezni meg roppant bonyolult feladat, nehogy v√©letlen√ľl g√∂rd√ľl√©kenyebb legyen a besz√©lget√©s.
szept. 29. 21:42
 12/43 A k√©rdezŇĎ kommentje:

#10 akkor eddig t√®ved√®sben √®ltem? ūü§Ē

#11 t√®gy pr√≥b√°t! ūüėČ

szept. 29. 21:45
 13/43 anonim v√°lasza:
Nekem lenne kedvem, ha √≠rsz k√©rdezŇĎ, mert tartok att√≥l, hogy j√≥ p√°ran m√°r megelŇĎztek √©s lek√∂tik a figyelmedet.
szept. 29. 21:48
 14/43 anonim v√°lasza:

Ha gondolod √≠rj, esetleg m√°s l√°nyok is √≠rhatnak, k√ľl√∂n√∂sen aki szereti az √°llatokat :)

23/f

szept. 29. 21:48
 15/43 anonim v√°lasza:
#12: Nem t√ļr√°ztatom magam feleslegesen, az elm√ļlt napokban is belebotlottam p√°r ilyenbe. Ink√°bb elkezdek filmet n√©zni.
szept. 29. 21:51
 16/43 A k√©rdezŇĎ kommentje:
15 ahogy gondolod :)
szept. 29. 22:04
 17/43 anonim v√°lasza:
Ha megkerdezi a kerdezo hogy miert gondoljuk, hogy ferfi, mar el is arulta magat. Ha no lenne, nem igy reagalt volna.
szept. 29. 22:05
 18/43 anonim v√°lasza:
Nem férfi, ne fossál.
szept. 29. 22:05
 19/43 TheDefiantOne v√°lasza:
Nincs :P
szept. 29. 22:07
 20/43 anonim v√°lasza:

Kedves k√©rdezŇĎ.

Ha még aktuális írj bátran.32F

szept. 29. 22:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenŇĎ anyagok nem minŇĎs√ľlnek szerkesztŇĎi tartalomnak, elŇĎzetes ellenŇĎrz√©sen nem esnek √°t, az √ľzemeltetŇĎ v√©lem√©ny√©t nem t√ľkr√∂zik.
Ha kifog√°ssal szeretne √©lni valamely tartalommal kapcsolatban, k√©rj√ľk jelezze e-mailes el√©rhetŇĎs√©g√ľnk√∂n!