Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedved velem beszélgetni...

Lenne kedved velem beszélgetni? 😊 N

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 21:26
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:

Akartam válaszolni a kérdező kérdésére, de szinte tökéletesen megválaszolták már helyettem.


Amúgy hogy jobban megérts kérdező, pontosan azért írom azt amit irok, pl veled kapcsolatban, mert pontosan veled váltottam pár levelet, üzit, és egyszer csak szó nélkül úgy leléptél, eltüntél mint szürke szürke szamár a ködben.

Pedig tök normális hangvételű üziket irtam, nem tettem semmi olyat ami téged megbántott volna.

Nos ezért volt, van ilyen hangulatom veled és a hasonló lányokkal szemben.

2020. okt. 1. 06:10
 42/43 A kérdező kommentje:

#41 előfordulhat, hogy nem tudok pár napig válaszolni. Van egy óvodás korú kisgyerekem, akinek szintèn van tudja, hogy mennyi figyelmet igènyel. Főleg, hogy beteg. Mellette dolgozom, okj-n tanunulok, ès akkor mèg nem soroltam fel az egyèb napi teendőket (főzès, mosás, takarítás). De mellette vannak szabadidős programjaim amiket akkor csinálok, ha időm engedi ès nem vagyok túl fáradt, mert az embernek kell nèhanap egy kis kikapcsolódás is. Mikor időm engedi, felnèzek ès válaszolok, de sokszor csak este jutok ide ès már nagyon fáradt vagyok. Ezèrt előfordul, hogy valakinek nem válaszolok. De ha nem volt az illető bunkó nem tűnök el vègleg, szó nèlkül. Az is előfordulhat, hogy "elveszik" a levèl ezèrt nem írok hamarabb. DE HA ÈSZREVESZEM MINDENKÈPP VÁLASZOLOK! Fogalmam sincs mèrt bunkóznak velem itt egyesek, ez a kategória barátkozásra, beszèlgetèsre van, naponta írnak ki az enyèmhez hasonló kèrdèseket, de egyik alatt sem láttam, hogy ilyen ellensègeskedès lett volna.

Ezúton szeretnèk mindenkitől elnezest kerni, akinek valaha is huzamosabb ideig nem válaszoltam, de fent megírtam az okokat, s ha hiszitek ha nem èn nem az a típus vagyok aki ok nèlkül felszívódik.

Ennek ellenère továbbra is az a vèlemènyem, hogy aki ennyire ellensèges a másikkal szemben, ès ennyire nincs kedve velem, vagy bárki mással kommunikálni, az minek kommentel?! Mèrt nem lehet akkor egyszerűen figyelmen kívül hagyni az ilyen kèrdèst?

2020. okt. 1. 09:14
 43/43 anonim válasza:

Ne vegyél mindent személyes tamadasnak.

Sokan csak általánosságban mondták el a tapasztalataikat.


Nem akarunk mi bántani téged.

Ügyes okos nő vagy, hidd el nem akarunk neked rosszat.

😀😀😘

2020. okt. 1. 11:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!