Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne itt valaki barátkozni...

Szeretne itt valaki barátkozni? :D

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ilyen kérdés naponta van, de ahogy látom vagy veszekednek a kommentszekcióban a kérdező nemén és korán (illetve, hogy ez az információ szükséges-e egy barátság esetén), vagy a barátkozási szándék mögött társkeresési szándék bújik meg.

De én mégis megpróbálom, hátha!


Szóval azoknak akiknek fontos a nem és a kor: 20/N

Amit rólam tudni kell:

-csak barátkozni szeretnék, ebből kifolyólag a nem nem számít.

-egyetemre járok, most vagyok első féléves hallgató.

-nagyon szeretek zenét hallgatni, főleg a Nirvanát szeretem, de igazából minden zenét meghallgatok, ha az nem a "tucctucc-jujjdejó" kategóriába esik.

-szeretek filmeket nézni, de nem vagyok sorozatos annyira

-elég céltudatos vagyok, meg makacs is

-néha furcsa humorom van, inkább fekete-humorként definiálnám

-szeretek jókat beszélgetni és nevetni

Nagyjából ezek jutnak eszembe hirtelen.

Ha valaki van, aki hasonlóképpen hozzám tényleg barátkozni szeretne, és a leírtak alapján szimpatikusnak talál, írjon 😊



2020. szept. 30. 18:23
 1/10 anonim válasza:
Tehát egy fekete polos bakancsos rocker vagy. Kosz kihagyom.
2020. szept. 30. 19:07
 2/10 anonim válasza:
Örömmel. Sok dologban hasonlítunk, egy-két apróságot leszámítva, szerintem jó barátok lehetünk, ha a beszélgetés nem ragad le a "szia mizu" szinten. A leírás alapján nem kéne, de gyakran ér meglepetés.
2020. szept. 30. 19:09
 3/10 anonim válasza:
Tökéletes vagy barátkozásra.
2020. szept. 30. 19:09
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, egy rózsaszín kapucnis pulcsi van rajtam és egy farmernaci, ja meg fehér sportcipő :/ szóval ez nem talált 1-es

De ha ilyen a hozzáállásod emberekhez, én boldog vagyok, ugyanis én is kihagynám a veled való ismerkedést :)


2-es: nem igazán szeretem ezt a szia-mizu dolgot :/

2020. szept. 30. 19:51
 5/10 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek veled.
2020. szept. 30. 20:19
 6/10 Gymnospermatophyta válasza:
4: Helyes. A fekete pólóval és bakanccsal sincs probléma, de hogy egy Nirvanából már erre következtetett az első válaszoló az vicc. :D Ebből még azt se lehetne megmondani, hogy rocker a kérdező. De még ha az is lenne az sem jelentené automatikusan a bakancsot és társait, rengeteg olyan lány van aki hétköznapiasan öltözködik, meg nőiesen, de amúgy rock-ot vagy metált hallgat csak megsúgom. :)
2020. szept. 30. 21:44
 7/10 anonim válasza:
Mennyire van lekötve már a figyelmed? 😬
2020. szept. 30. 22:08
 8/10 A kérdező kommentje:
7es, ha szeretnél nyugodtan írj :) tudok figyelni egyszerre több emberre is
2020. szept. 30. 22:19
 9/10 anonim válasza:
Majd holnap, ma már nem vagyok használható 😂
2020. szept. 30. 22:30
 10/10 anonim válasza:
én beszelgetnek veled:) 19l
2020. okt. 7. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!