Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Visszahúzódó, csendesebb,...

Visszahúzódó, csendesebb, introvertált lányok vannak itt akik szívesen ismerkednének?

Figyelt kérdés
Hasonló beállítottságú vagyok (csak fiú, értelemszerűen), nyitott vagyok ettől független bármire (nem félreértendő), szívesen beszélgetek bármiről. 27/F
2020. okt. 3. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
hoppá, rossz helyre sikerült kiírnom xd
2020. okt. 3. 22:27
 2/4 anonim válasza:

Szívesen ismerkednék.

18L

2020. okt. 4. 12:31
 3/4 anonim válasza:
Ez az oldal tele van ilyenekkel, más kérdés, hogy semmilyen módszer sem célravezető náluk. Ha lassabban haladsz, az a baj, ha gyorsabban, az a baj. Még ha sikerül is közelebb kerülnöd hozzájuk, jó esetben akkor is eltűnnek egy idő után. Sok itt a beszari, meg az olyan, aki elvárná, hogy udvari bolondként szórakoztasd, mert számukra az ismerkedés/beszélgetés annyit jelent, hogy ha kérdezel, jó esetben válaszolnak is, de a visszakérdezés már nem megy, gyakorlatilag neked kellene fenntartanod a beszélgetést.
2020. okt. 4. 12:52
 4/4 anonim válasza:
Szia, én szívesen beszélgetek:) 23/l
2020. okt. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!