Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt mélyen spirituális ember?

Van itt mélyen spirituális ember?

Figyelt kérdés

Ismerkedni szeretnék akárkivel, aki belsőleg elég érett elfogadni isten gyönyörű világát. Főleg beszélgető kapcsolatot keresek, de ezen belül bármi lehet. Olyan emberekre vágyok jelenleg, akik szabadon, érzelmesek, autonómok, meditálnak. Nem egyszerre, ezek egyike is elég.


Írj bátran, hátha te vagy az, akivel közösen teremthetünk valami igazán fényeset.


Csak személyiség számít! Nekem mindent elmondhatsz, mindent szeretettel elfogadok.



2020. okt. 12. 10:30
1 2 3
 1/28 anonim válasza:

Pont rád gondoltam, mert nagyon eltűntél.

Legalábbis nem láttam, hogy válaszolsz a kérdésekre

Erre megjelenész itt.

2020. okt. 12. 11:00
 2/28 anonim válasza:
Ha szeretnél beszélgetni az Úr szeretetéről mely mindig felemelve tart, akkor megtalálsz engem.
2020. okt. 12. 11:34
 3/28 anonim válasza:
Spirituálisnak spirituális vagyok, csak nekem a világmindenség, univerzum és a természetfeletti erők vannak előtérben nem a vallás.
2020. okt. 12. 14:01
 4/28 anonim válasza:
Igen.
2020. okt. 12. 15:54
 5/28 anonim válasza:
Én szívesen beszélek veled, csak én az egyetlen dicsőséges Istenben hiszek.
2020. okt. 12. 15:54
 6/28 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a vallás? O.o
2020. okt. 12. 21:10
 7/28 anonim válasza:
Írtál valakinek Red Vixen?
2020. okt. 12. 21:15
 8/28 anonim válasza:
Kellett volna? Ez valamiféle vallási vagy spirituális trollkodás?
2020. okt. 12. 21:21
 9/28 anonim válasza:

Spirituálisnak tartom magam, de nem a femina & vilagtitkai szintjén. Nem az a típus vagyok, aki mindig szépen beszél, nem vágok mindenhez jó képet, nem "fogadok" el mindent, csak azért, mert "isten" teremtette. Én bizony megmondom a magamét!


Ettől független meditálok, keresem az emberekben a jót, gondolkodom az élet nagyszerűségén. Jah amúgy túlérzékeny vagyok, szóval csak akkor ajánlom magam, ha eltudsz viselni egy érzelmi szökőkútat. :D

2020. okt. 13. 09:14
 10/28 A kérdező kommentje:
7#, Még nem igazán volt kinek írni. :(
2020. okt. 13. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!