Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek sikerült már találni...

Valakinek sikerült már találni itt levelező partnert?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az ismerkedős/barátkozós kérdések többségét fiúk írják ki ide.

Ha meg egy lány ír ki hasonlót, rengeteg válasz érkezik.


Valaki talált már itt olyat, akivel hosszabb távon sikerült beszélgetni és nem tűnt el egyszercsak az egyik fél?


Párszor, amikor ebben a kategóriában vagyok, szívesen kiírnék egy kérdést, hogy beszélgetnék, ismerkednék lányokkal, de végül soha nem írom ki, mert feleslegesnek tartom. Meg hát egyébként is csak az ezredik ilyen kérdés lenne, ami szerintem itt már sokaknak unalmas és kapásból átsiklanak felette. De most megpróbálkozom a dologgal, hátha..


Szóval lányok!

Ha valakinek van kedve beszélgetni, állok elébe! :)

Viszont nem szeretem a sablonos, egyoldalú beszélgetéseket, szóval, ha ír is valaki, olyan tegye, aki szintén hosszabb távon szeretne beszélgetni és fenn is tud tartani egy beszélgetést. Nem pedig csak a pillanatnyi rossz hangulatában vágyik egy levelezőtársra, de amint elmúlt a rossz kedv, azzal együtt ő maga is eltűnik.


Magamról annyit, hogy 23 éves vagyok. Budapesti.


2020. okt. 13. 11:30
1 2
 11/11 anonim válasza:

Igen, többekkel is leveleztem hosszabb távon.

N.

2020. okt. 14. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!