Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan írjak rá valakire,...

Hogyan írjak rá valakire, akivel csak egyszer beszéltem?

Figyelt kérdés
Egy iskolai programban egy csoportba kerültünk, de nem beszéltünk egymással, viszont szeretném megismerni. Aznap délután ráírtam, és beszélgettünk elég sokat, de azóta ő nem írt. Ez egy hete történt. Mivel írjak rá? Csak ismerkedni szeretnék vele, semmi komoly. De nem akarom, hogy rámenősnek tűnjek, vagy félreértsen valamit, elég félénk. Lányként mennyit szabad nekem ebben a helyzetben tenni? Úgy, hogy egyszer beszéltünk, nem akarok azzal kezdeni, hogy szia mizu :/

2020. okt. 25. 14:25
 1/7 anonim válasza:
Írd le a szándékaid, aztán majd eldönti.
2020. okt. 25. 15:29
 2/7 anonim válasza:

Ráírhatsz azzal a témával kapcsolatban akár, ami azon a programon a suliban volt.

Vagy leírod őszintén, hogy szimpi és megismernéd szívesen.

Bár én inkább az első opciót javaslom.

Attól még, hogy lány vagy kezdeményezz nyugodtan.

Meg tartsd szem előtt azt (én is mindig erre gondolok), ha Te is szimpi vagy neki akkor kb.

bármilyen hülyeséget írhatsz úgyis érdeklődni fog.

Viszont, ha nem vagy szimpi; a világ legjobb szövegével is ráírhatsz, úgyis offol.

De próbálkozni kell, nincs vesztenivalód. Hajrá!:)


23/f

2020. okt. 25. 16:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)))
2020. okt. 25. 17:10
 4/7 anonim válasza:
Ha normális, visszafogott módon közeledsz, abból nagy bajod nem lehet. Írhatsz neki a múltkori programmal kapcsolatban is, de akár azt is elmondhatod neki őszintén, hogy jól érezted magad vele, nagyon szimpatikus a számodra, és szívesen megismernéd. Ebben nincs semmi nyomulás, semmi elítélendő. A "melleimet a képébe nyomom" és az "én ugyan nem fogok kezdeményezni" típusú női hozzáállások között szerencsére van átmenet. Ez a normális hangnemű önkifejezés, amihez mindenkinek joga van, neked is. És attól még senki nem fog rybancnak tartani téged, ha elmondod, hogy jól érzed magad valaki társaságában, vagy hogy szeretnéd őt jobban megismerni. Ha félénk, akkor esetleg kiemelheted, hogy ne érezze kényszerhelyzetben magát, hagysz neki teret és időt, hogy megismerjétek egymást, és egyikőtökre nézve sem jár semmilyen kötelezettséggel az, ha beszélgettek, ismerkedtek. Írj neki, sok sikert.
2020. okt. 25. 17:52
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat :)

Hát, ráírtam, alapvetően aranyosan válaszolt de aztán nem írt vissza 2 mondat után. De legalább reagált valamit, és könnyebb a lelkiismeretemnek, hogy mindent megtettem amit lehet :D

2020. okt. 25. 17:59
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy nem akar barátnőt, vagy úgy érzi, hogy esélytelen lenne nálad. Szerintem ezért jobb ilyenkor őszintén elmondani, amit érzel, lehet, hogy ő fel sem fogja, hogy miről szól ez az egész, vagy pl. azt gondolja, hogy őt úgysem tudná megszeretni senki.
2020. okt. 25. 18:11
 7/7 anonim válasza:
Helyzet?
2020. nov. 29. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!