Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Introvertált lányok!Lenne...

Introvertált lányok!Lenne kedvetek beszélgetni?(hátsó szándék nélkül :) )

Figyelt kérdés
20 èves intro fiú vagyok ès mint az introvertàltak többsègènek nekem sincs tùl sok kapcsolatom màsokkal.A màsik nem kèpviselöivel meg mèg annyi sem,nem tudok “nyitni” rengeteg tèma èrdekel,(filmek,könyvek,a müvèszetek eggyes àgai,történelem)ès ha van kivel jókat szoktam beszèlgetni az emberekkel,de àltalàban engem talàlnak meg,most ùgy döntöttem megteszem èn az elsö lèpèst,ha van kedved ès idöd beszèlgetni velem írj hozzàszólàst vagy privàtot.Legyen szèp napod 👋 🙂

#intro #Megismerès
2020. nov. 1. 18:37
 1/5 anonim válasza:

ja persze, semmi hátsószándék...:D


inkább azon kéne dolgoznod, hogy kevésbé legyél zárkózott...az lenne a megoldás, nem az, hogy más zárkózott embereket keresel...már csak mert nem fogod őket megtalálni(tudod, azért, mert zárkózottak...)

2020. nov. 1. 18:42
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy egy zàrkózott emberböl nem tudod kiiktatni azt,hogy ne legyen az,nekem legalàbbis mèg nem sikerült mèg csak rèszben sem elèrni,de azt èszrevettem,hogy neten sokkal könnyebben megy nem csak nekem,de màsnak(màs intronak) is a kapcsolatteremtès.
2020. nov. 1. 18:50
 3/5 anonim válasza:
persze, egy szintig megy neten, de igazán megnyílni egyikőtök sem fog a másiknak...aztán csak azon kapod magad, hogy egyszercsak eltűnik, mert semmi kötődés nem alakul ki.
2020. nov. 1. 18:55
 4/5 anonim válasza:

Az introvertáltság nem függ össze a zárkózottsággal.

Tudom, tudom, nem úgy gondoltad és ne lovagoljak a definíciókon...

2020. nov. 1. 20:15
 5/5 anonim válasza:
Előbb legyél már normális ember! Utána keresd a csajok társaságát! Így csak lehozod őket is az életről te szerencsétlen!
2020. nov. 7. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!