Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiúk /Lányok Valaki beszélge...

Fiúk /Lányok Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne kedve valakinek beszélgetni, és barátkozni? Nem párkapcsolatot keresek, van egy párom, akit nagyon szeretek. 😘😊

Mesélnék magamról egy kicsit: 20 éves lány vagyok. Szabadidőmben szeretek kreatív dolgokat készíteni pl szülinapra, ajándékba, ünnepekre. Naplóíràs a hobbim. Szeretek beszélgetni, nyitott személyiség vagyok. Bármilyen téma jöhet. Sajnos van egy negatív szokásom: szeretek panaszkodni. Próbáltam erről leszokni, de nem tudok.

Szeretem az értelmes és tartalmas beszélgetéseket. Nagyon tudok kötődni azokhoz az emberekhez, akik közel állnak hozzám.


Ha tetszett, amit olvastál, és ha van kedved beszélgetni, én örömmel megismerlek.



2020. nov. 1. 20:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem is lehet írni.😊 19/L
2020. nov. 9. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!