Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kell ismerkedni??

Hogyan kell ismerkedni??

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nagyon szimpatikus és én is neki. De azt érzi, hogy nem közelednek eléggé hozzá. Ez igaz, mert nem tudom mit mondjak.. Nem tudok ismerkedni sajnos.. Nem jönnek kérdések, vagy ha jön is akkor félek mondani, kérdezni.. Hogy tudom lekuzdsni??

2020. nov. 4. 19:38
 1/1 anonim válasza:
Nem szabad félni, az mindkettőtöket csak még jobban elbátortalanít. Minél többet gyakorlod/gyakoroljátok a beszélgetést, idővel annál könnyebb lesz. Nem tudom, milyen jellegű az ismeretségetek (pl. munkahely, baráti kör), de kérdezd meg, milyen volt a napja, mit szeret csinálni, mi a véleménye x dologról stb. Bármiről lehet beszélgetni, csak ne görcsölj rá.
2020. nov. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!