Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne barátkozni?

Valaki szeretne barátkozni?

Figyelt kérdés
Rólam röviden:Nagyon szeretek fotózni,a természetben lenni kirándulgatni. Szabadidőmben még szeretek olvasgatni. Alapjában véve egy kedves aranyos lánynak tartanak Könnyen barátkozok,közvetlennek tartom magamat. Viszont eléggé érzékeny vagyok könnyen meglehet bántani ezt tartom magamba a legrosszabb tulajdonságomnak.Ha tehettem és tudok segíteni akkor szívesen megteszem a közvetlenségem mellett eléggé segítőkésznek mondhatom magamat. Nagyon szeretek bolondozni viszont,hogyha komolynak kell lenni akkor tudok komoly is lenni. Nem vagyok az a tipikus menjünk bulizni lány inkább itthon szoktam lenni a szeretteimmel de persze nem vagyok annak ellenére sem,hogy néha kimozduljak. Kizárólagosan csak barátkozni szeretnék.
2020. nov. 7. 20:23
 1/9 anonim válasza:
30+os apucik nemsoká jelentkeznek barátkozni.
2020. nov. 7. 20:25
 2/9 anonim válasza:
Miért "csak" barátkozás?
2020. nov. 7. 20:25
 3/9 anonim válasza:
Van egy olyan érzésem hogy ez csak egy troll...
2020. nov. 7. 20:43
 4/9 anonim válasza:
Szia, én benne vagyok, írhatsz.
2020. nov. 7. 20:46
 5/9 anonim válasza:
Hová valósi vagy?? :)
2020. nov. 7. 21:39
 6/9 anonim válasza:
Irhatsz
2020. nov. 8. 04:55
 7/9 anonim válasza:
Írj, ha kedved tartja :)
2020. nov. 8. 14:05
 8/9 anonim válasza:
Szia 😊 mintha engem írtál volna le az első pár sorban
2020. nov. 9. 13:48
 9/9 anonim válasza:
Mintha kicsit magamat olvastam volna :D :) Nagyon mellékesen, de mi a csillagjegyed? Csak érdekel.
2020. dec. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!