Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ez a kérdés most olyan lányokh...

Ez a kérdés most olyan lányokhoz szól, akiknek van olyan fiú haverjuk, akivel nagyon közel állnak egymáshoz. Hogy barátkoztatok össze?

Figyelt kérdés

Lányok, hogy ismertétek meg a legjobb fiú barátotokat? Hogy barátkoztatok össze? Ki kezdeményezett? Véletlen lettetek barátok, vagy az egyik fél részéről tervezett volt? :)

Van egy srác aki nagyon szimpatikusnak tűnik, szeretnék vele összebarátkozni (semmi több!) hogyan kezdeményezzek, hogy ne legyen fura?



2020. nov. 11. 19:30
1 2
 1/11 Sara&Jaeden válasza:
Szerintem ez nem ilyen előre eltervezett dolog alapján működik, egyszerűen megtörténik. Beszélgess vele, és ezt most a karantén lehetővé is teszi, hogyha ráirsz, és furán veszi csak pár hónap múlva találkoztok, én most lépnék ilyen helyzetben.
2020. nov. 11. 19:44
 2/11 anonim válasza:
Nálunk volt egy közös hobbi, arról kezdtünk beszélgetni, rájöttünk, hogy sok egyéb közös témánk is van és így lett belöle barátság!
2020. nov. 11. 19:45
 3/11 A kérdező kommentje:

1# Köszi! De mit írjak neki?

Még jöhetnek a válaszok;)

2020. nov. 11. 19:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is 2
2020. nov. 11. 19:47
 5/11 Sara&Jaeden válasza:

1es: hát ha egy osztályba jártok akkor könnyen megoldhatod egy lecke elkérésével, vagy magyarázat kérésével.

Ha nem akkor az már bonyolultabb, de pl kérdezz, rá a szakra amire jár. De szerintem a mai világban az sem fogja zavarni, ha úgy irsz rá, hogy lenne e kedve ismerkedni, csak akkor szögezd le, hogy nem pasit keresel.


Vagy indits viccesen, valami idióta kérdéssel, nekem az eddig bejött, mert azt vettem észre, hogy a fiúk szeretik a vicces lányokat.

2020. nov. 11. 19:59
 6/11 anonim válasza:
Szomszédok voltunk kiskorunk óta. Elég nyíltak voltunk egymás között aztán kihasznált és vége lett a 15 éves barátságunknak. Azóta nem találtam olyan jó fiú barátot mivel mindenki másnak vagy én jövök be, vagy ők nekem így mindig hamar vége lesz a barátságnak, viszont hiányolom a hülyéskedéseinket.
2020. nov. 11. 20:11
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem vagyunk osztálytársak, szóval tényleg nehezítettek a körülmények... Igazából nem nagyon szeretnék a sulival kapcsolatos témáról beszélni, mert szerintem az egy olyan dolog hogy mondjuk ha egyszer kérdezek valamit akkor válaszol és utána lezárul a beszélgetés.

Tudnál mondani egy példát légyszi, hogy te hogyan indítottál?

6! És te hogy tudsz ilyen könnyen barátkozni fiúkkal? :)

2020. nov. 11. 20:28
 8/11 Sara&Jaeden válasza:

1es: Hát pédául volt egy srác akinek ilyen nagyon göndör haja volt, tudod arra mondják a mikrofejűt xdd, és én úgy irtam rá, hogy szeretném megfogni neki (nem félre érteni). És ő könnyen vette, mert azt válaszolta, hogy végre nem valami 70 éves öreg nő akarja fogdozni a haját. Vele nagyon jól kijövök azóta is.


Vagy ha bejelölöd, és visszajelöl akár irhatod is neki, hogy "ezek szerint nem ijedtél meg tőlem" vagy akármi, nekem ezek spontán jönnek, szóval igy külső szemmel nem tudom.

2020. nov. 11. 20:42
 9/11 anonim válasza:

6os vagyok

Nem szoktam igazából könnyen barátkozni velük, többnyire suliban volt hogy együtt voltunk csoportokba beosztva, vagy barátokon keresztül ismertem meg párat. Vagy volt egy nagyon szimpi srác aki folyton velünk lányokkal lógott, őt nagyon bírtam, vicces volt és mindig segítőkész. Egy ideig be is jött nálam és állítólag én is nála de egyikőnk se lépett soha mert nem akartuk hogy a barátságunk rámenjen és hogy az utolsó 3 évben furán viselkedjünk egymással.

De mint mondtam sokszor az van hogy vagy nekem jön be a srác, vagy én neki, bár ezt csak suli után mondják mindig el mert nem akarják hogy fura legyen valami köztünk.

2020. nov. 11. 20:47
 10/11 anonim válasza:
Osztálytársak vagyunk/voltunk. YouTuberekről, zenéről, sorozatokról beszélgettünk. Később lettek közös élményeink, titkaink és mélyült a kapcsolat.
2020. nov. 11. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!