Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan, hogy valakivel...

Volt már olyan, hogy valakivel barátkoztál, de nem bírtad?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, ha ilyen helyzetben vagyok valakivel? Egyszerűen nem tehetek róla, irritál, ráadásul szerintem alattomos is ez az ismerősöm. Viszont keresi a társaságom, alapvetően jó vele lógni, de mégis van egy csomó olyan dolga, ami nagyon taszít. Ezek külső és belső tulajdonságok is. Tudom, hogy le kell építeni, de hogy csináljam?
2020. aug. 3. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Max. köszönés-ha nagyon muszáj- és semmi több, és sosem érsz rá. Én nem lógók olyan emberrel akit nem bírok elviselni. Azt átlépem. Nálam nincs középút.
2020. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Volt ilyen, amikor akivel barátkoztam, arról fura dolgok derültek ki, és a viselkedése is fura volt, ahogy jobban megismertem. Hazudott, kavart, áskálódott. Én megszakítottam a kapcsolatot. Jó döntés volt.
2020. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

igen volt, mondjuk ő ilyen eneriga vámpír volt, szóval muszáj volt lekoptatni.

A mostani "haverom" ő meg egy nárcisztikus liba, olyan egója van, hogy senki nem hinné el róla, de közben annyira csúnya szegény (dagi, fogatlan, szőrös)

A viselkedése, mint egy bohócé. Csóri szegény, csak a szüleitől kikunyerált pár márkás cuccot. És úgytesz mintha ő valami celeb lenne ezért.

Meg folyton arról beszél mennyire f.sz hiánya van stb.

Többet nem merném meghívni a házamba, mindig visszautasítom.

Szóval eléggé idegesítő, de én csak haverként tekintek rá, akin jól esik nevetni.

2020. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talán a legjobb megszakítani vele a kapcsolatot.
2020. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!