Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Össze lehet barátkoztatni egy...

Össze lehet barátkoztatni egy macskát és egy kutyát?

Figyelt kérdés
A macska lassan másfél éves, kicsit fél a kutyáktól. Viszont én régóta akarok egy Jack russel terriert. Ez a fajta hogy kezeli a macskákat? eltudják majd fogadni egymást/összebarátkozni?
2020. júl. 30. 00:53
 1/4 Agnarr ***** válasza:
100%
Abszolút lehetséges. A nagyszüleimnél a kutya és a macska egy ólban alszik, és saját elhatározásukból. Mondjuk a kutya nem jack russel, hanem egy középtermetű keverék, de szerintem semmi akadálya.
2020. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Összelehet.
2020. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorukban általában még össze, felnőttként már nem nagyon lehetséges mert vagy a kutya fogja szétkapni a macskát darabokra vagy a macska fog fújni a kutyára és pofozgatni fogja
2020. júl. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy történt a dolog hogy a kutya kicsinek került ide és volt már felnőtt macskán, na ő betanította. Ha kis cicánk volt ott ültem mellettük és figyeltem hogy viselkedik velük, ha erősen nyúlt hozzájuk rá lett szólva. De legtöbbször csak figyelte őket játszani. Azóta felnőtt mindenki kb együtt alszik a macskákkal, van olyan macskánk aki direkt a kutya társaságát keresi. Őket nagyon szereti de minden idegen macskát elzavar, illetve nem engedi be őket az udvarra se.
2020. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!