Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt érzelmesebb,...

Vannak itt érzelmesebb, "mélyebb" tizenéves fiúk akiket érdekel a pszichologia?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 15:43
 1/6 anonim válasza:
Te milyen nemű vagy és hány éves? Kérdésed milyen céllal íródott?
2020. dec. 12. 16:05
 2/6 anonim válasza:
engem csak a szexuálpszichológia része és Freud elméletei érdekelnek :))))
2020. dec. 12. 16:23
 3/6 anonim válasza:
Yes
2020. dec. 12. 16:23
 4/6 anonim válasza:
Hát én érzelmesebb és "mélyebb" is vagyok,de nem igazán érdekel a pszichológia. Inkább az orvostudomény érdekel:)
2020. dec. 12. 17:14
 5/6 A kérdező kommentje:

Jah bocsi, elfelejtettem kiírni. Nem vagyok meleg, lány vagyok xd

Tizenéveseket keresek, mivel én is az vagyok. Pontosabban 18

Azért írtam ki a kérdést, mert érdekelt hogy találhatnék-e itt ilyen fiút. A fiúbarátaimat nem tartom annyira mélynek, érzelmesnek es ez zavar picit (értem én ezalatt, hogy nem lehet velük mélyebb témákról beszélni mert vagy nem értik meg, vagy leszarják). Nekem fontos lenne / jol esne melyebb, lelkizosebb emberrel beszélgetni

2020. dec. 12. 18:40
 6/6 anonim válasza:

Ilyen vagyok, de 20 éves. Ha akarod, írd le, mi az a mély téma, amely számodra fontos és szeretnéd megbeszélni, hogy és hogyan reagáltak rá a fiúbarátaid, amikor mely témákat hozol fel nekik.

Aztán meglátjuk, mennyire kompatibilis a gondolkodásunk.

2020. dec. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!