Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nagyon örülnék,ha írnátok és...

Nagyon örülnék,ha írnátok és ismerkednénk,barátkoznánk kortól,nemtöl függetlenül.Ha jobbra fordul az állapot akkor pedig találkozni?

Figyelt kérdés

Leépültek a kapcsolataim mert "értelmes"embereket keresek,akikkel jól érezhetem magam és én is sok szeretetet és energiát tudnék adni.

Várlak benneteket.



2020. dec. 12. 18:23
 1/9 anonim válasza:
Ferfi vagy no vagy? Hany eves?
2020. dec. 12. 18:28
 2/9 anonim válasza:
Mindegy az, tessék barátkozni! 😂
2020. dec. 12. 18:36
 3/9 anonim válasza:
Neki se számít a nem és a kor, neked se számítson. Szívesen megismerlek, ha gondolod.
2020. dec. 12. 19:35
 4/9 anonim válasza:
Hová valósi vagy, ha kérdezhetem?? :)
2020. dec. 12. 23:33
 5/9 anonim válasza:

Valószínű férfi a kérdező... nő ilyet nem ír ki.

Én 8 éve keresek értelmes embereket. Sosem találok.

És megjegyezném, csak 23 vagyok! :D

Szóval ha értelmes valaki, akkor ráérek én is.

2020. dec. 13. 09:04
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem titok,férfi vagyok.

Rossz szót használtam,igazad van,köszi,hogy jelezted.

Mindenkinek megvan a saját stílusa és szerintem ez így jól is van.


Csak arra gondoltam,hogy valóban tartsunk össze,és legyen fontos az itt esetlegesen elkezdett beszélgetés,hátha kialakulnak barátságok és sok mindenről tudunk beszélgetni,tanácsot kérni stb.

2020. dec. 13. 15:53
 7/9 anonim válasza:
Én is így voltam vele... azt egyedül maradtam :-D Nagy dolog! Úgyse sokáig élek, mit számít! :-D
2020. dec. 13. 18:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Facebookon próbáltatok már ismerkedni?
2020. dec. 13. 20:10
 9/9 anonim válasza:
Ja. Ott sem különbek :-D A kép a fontos, amint meglássák, hogy egy fikarsznyit sem hasonlítasz az áhított önmaguk által vizualizált idolra, már mehetsz is :-D Aki még ennek ellenére is lepaktál veled, az meg hazudozik össze vissza. Pl ott volt az a nő, aki a képről levágta a saját gyerekeit :-D mintha nem is lennének, de a kezük rajta maradt a képen (silány-kókler munka) :-D azt még azt hazudta, az a két gyermek nem az övé :-D Áhhh... szörnyű volt az egész. Egy valóságos rémálom. Nem kívánom senkinek!
2020. dec. 13. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!