Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedni, barátkozni valaki?...

Ismerkedni, barátkozni valaki? :) [F27]

Figyelt kérdés

Nők előnyben, persze férfiak is nyugodtan. Nem párkapcsolatot keresek, csak barátkozás, beszélgetés a cél.


Amit igazából rólam lehet tudni:


Vidéki nagyvárosban élek az ország déli területén, ahol mostanában eléggé fejlődik az infrastruktúra és új üzemek is érkeznek, tehát gazdasági fellendülés várható. ( Aki erre van biztosan kitalálja, hogy pontosan hol.;) )


Otthonról dolgozom jelenleg, programozóként, már évek óta:D A vállalathoz évente olyan 5-6x kellett külföldre utazni, de most a vírus helyzet miatt elmaradtak. Szóval home office van folyamatosan. :).


Szabadidőmben szeretek úszni, biciklizni, hegyet mászni. Focizni nem tudok, és nézni se szeretem, bocsi. :D.


Imádom a sci-fi-t, a kedvenc a Csillagkapu, úhogyhogy rajongók előnyben. Remélem a Netflix megveszi majd a jogot, és folytatja. ;).



...stb. A többit majd.



[Ui.: Ha nem érdekel Téged, akkor kérlek ne trollkodj. Tisztelj meg ennyivel. ]


2020. dec. 18. 22:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ismerem az illetőt. Vigyázzatok vele, nem ismerkedni akar, hanem anyagilag lehúzni és kihasználni. Még a lakásomba is be akart költözni. 5 év alatt két hét munkaviszonya volt összesen. Amúgy a szüleivel él és rajtuk is rendesen élősködik. Velem is próbálkozott, de szerencsére észrevettem az erre utaló jeleket és jól megmondtam a magamét, erre letiltott. Az egész ember nagyon gáz, ne ismerkedjetek vele, mézes-mázos szavainak ne dőljetek be!
2020. dec. 24. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!