Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Olyan lány vagyok sajnos aki depresszióval küzd szedek rá gyógyszereket. Lenne kedved egy gyógyuló félben lévő depresszióssal beszélgetni? Már nem olyan depressziós vagyok,hogy lehúználak a kedvemmel. Gyógyuló félben vagyok de néha -néha még mindig visszaesek sajnos. De a gyógyulás útján haladok..
2021. jan. 2. 20:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen, van. Engem amúgyse tudnál visszahúzni, mert mindig a boldogság és a pozitívum sugárzik belőlem, úgyhogy ha jó kedved van azért leszek jó társaság, ha meg épp rossz kedved van felvidítalak (ha hagyod).
2021. jan. 2. 20:29
 2/12 anonim válasza:

Sajnálom a depressziódat :(

Én szívesen beszélgetnék veled.:). 19/L vagyok, nem tudom te mennyi vagy. Írj nyugodtan.:)

2021. jan. 2. 20:29
 3/12 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek veled. Írj nyugodtan, ha szeretnél.
2021. jan. 2. 20:35
 4/12 anonim válasza:

Én az elmúlt 2,5 hónapban eléggé lent vagyok, és nem biztos, hogy egy pöppet negatív embert hallanál szívesen, ezért nemet mondanék most.


(Akkor miért írok, ugye?)

Azt tudnod kell, hogy ez nem lesz kizáró ok. Egyeseknek persze igen, de a depressziód ne gátoljon abban, hogy beszélgess. Ne szorongj azon, hogy biztos ezért nem akar majd velem beszélni valaki. Hidd el, sokan lesznek megértőek!

Kitartást a gyógyulásig!

2021. jan. 2. 20:38
 5/12 anonim válasza:
Próbáltam veled anno beszélgetni, de nem voltál nyitott rá... :(
2021. jan. 2. 20:50
 6/12 anonim válasza:
Beszelgessunk :) hatha attol neked is jobb lesz. Irj ha gondolod.
2021. jan. 2. 20:57
 7/12 anonim válasza:
Írj nyugodtan,ha szeretnél :)
2021. jan. 2. 21:09
 8/12 anonim válasza:
Én a helyedbe nem itt keresnél, mert a legtöbb csak a farkát akarja neked kicsapni. Normális helyen ismerkedj, mert ha itt akarsz akkor visszahúznak a mélybe ...
2021. jan. 2. 21:32
 9/12 anonim válasza:
Persze
2021. jan. 2. 22:30
 10/12 LazyJones válasza:
Hajrá, ha tényleg akarsz beszélni.
2021. jan. 2. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!