Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt öngyilkos túlélő, aki...

Van itt öngyilkos túlélő, aki megbánta és lenne kedve velem beszélgetni?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta rosszul érzem magam (2 éve nagyjából), többször próbáltam már öngyilkos lenni.Tudom, hogyha megtenném a nővérem tönkremenne, láttam a papám halálakor.Még nagyon fiatal és őt szeretem a világon a legjobban, nem akarom, hogy ezért legyen rossz élete.Önzőnek érzem, de az se jobb, hogy más boldogsága miatt csak tengődök és az életem egy nagy üresség.Nem azzal van a baj próbálok jól lenni, annyira sokat próbálkozom, de úgy érzem csak futom újra és újra ugyanazokat a köröket és közben leírhatatlanul rosszul vagyok.Van olyan aki megbánta és esetleg tudna egy kevés motivációval szolgálni/esetleg elmesélné a történetét, hogy most már miért van jól? nagyon hálás lennék

2015. júl. 18. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy egy éve próbálkoztam vele többször is, nem sikerült, bár a gondjaimon se jutottam túl. Engem a barátaim tartanak életben, tudom, hogyha történne velem valami, szomorúak lennének, én pedig a világért se szeretnék nekik fájdalmat okozni.

Én ilyen gyerekes motiváció-dobozt csináltam, fényképeket raktam bele meg igazából minden olyan emléktárgyat, amiket a jó élményeimhez köthetek. Amikor nagyon a padlón vagyok, előveszem kicsit nézegetni, és bár nem leszek olyan hűdejól, azért annyi erőt ad, hogy ne tegyek kárt magamban.

2015. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk:)
2015. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Én nem tettem ilyen kisérletet, ellenben lehet tudok segítséget nyújtani, hogy ki kerülj ebből a körből.


Minden ember ebben szenved, csak nem mindenki esik le a mélybe tőle. Ellenben ez a módszer pont azoknál hatásos, akik már mindent feladtak, akiknek már bármi jó, ami segít. Írj, ha érdekel

2015. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En is evek ota rosszul erzem magam,es depresszios is voltam/vagyok (vannak visszaeseseim),es nem csak tinipicsha problemaim vannak hogy jajj de szomi vagyok elhagyott a pasim... szivesen beszelgetnek,segithetnenk egymasnak

Irj privit ha gondolod...

14/L

2015. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
nincs
2015. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen 2x is. Kórházban is voltam miatta. Nagyon megbántam. Azóta már el se tudnám képzelni magamról, hogy mégegyszer ilyet tegyek és nem tudom miért voltam olyan hülye, hogy régebben megpróbáltam. Ha gondolod írj privátot, szivesen beszélgetek.

Remélem jobban leszel!


20/L

2015. júl. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én szívesen beszélgetek. Többször próbáltam, megbántam, de csak a gyermekem miatt. Nem akarom, hogy apa nélkül nőjön fel. Ő örömet okoz. De az élet többi része.... hagyjuk.
2015. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

próbáltam, kétszer is. nem sikerült, szerintem szerencsére. 2 embert beszéltem le már eddig. nem teheted meg. erre jutottam. 'az élet. nem túl szép, de vállalom'

írj, ha szükséged van rá.

2015. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!