Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt 35-46 között Nő,aki"ig...

Van itt 35-46 között Nő,aki"igaz" barátot keres? Nem párt keresek,hanem barátot!! 42F Vas megye elöny

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 07:40
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Jó, akkor jövök egy normális válasszal, megcáfolom az előző gyanúsítgatásokat.. Hozzád hasonló korú nő vagyok és pasi a legjobb barátom. Persze vannak barátnőim is, de akivel legbizalmasabb a kapcsolatunk huszonév óta a pasi barátom. És komolyan: semmi nem volt köztünk sose, pedig egyikünkben sincs hiba, átlagkülsővel/értelmi szinttel bírunk.

Kérdező, amiért Neked egy kicsit nehezebb lesz...ebben a korban már nehezebben ismerkedünk, főleg nehezebben avatunk a bizalmunkba egy teljesen ismeretlen felet.

De ne add fel, nagyon ój barátság születhet így.


Viszont kérdezem: egyedülálló vagy és egyedülálló nőt keresel?Nem törvényszerű,hogy ez így legyen, barát lehet párkapcsolat mellett is, de azt nehezebben tolerálja a másik fél párja.

2021. febr. 14. 17:29
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megcáfolást (21-es :) )

Van párom,mindegy hogy egyedülálló e akit találok.... Nem kikötés

2021. febr. 14. 17:33
 23/25 anonim válasza:

Én szívesen barátkozom.

Írj.

2021. febr. 14. 22:36
 24/25 Csakegysajt95 válasza:
25 éves lány vagyok. Nem egy fiú barátom volt és jelenleg is van 3 is. Egy eset volt csak barátság extrákkal, de a többi esetben működik/működött a barátság.
2021. febr. 18. 12:47
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi 24-es :)
2021. febr. 18. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!